EVDE ÇANTA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 449 defa okundu

Çanta deyince akla ilk kadınlar gelir. Renk renk, desen desen, stil stil onlarca çanta… Dolaplara sığmayan her mevsim yerine yenisi gelen ve çok kolay eskiyen bir ürün aslında çantalar. Bu sebeple bu sektör her zaman bir alıcı bulmakta; her zaman yoğun bir talep sağlanmakta.

Günümüz modern dünyasında kullanım alanı artan çantalar çeşitli aparatlar ile donanmakta ve daha kullanışlı hale getirilmektedir. Bazen küçük ölçekli fabrikalarda çantalar için ayrılabilir gözler üretilirken makinelere ihtiyaç kalmadan el işçiliği kullanılmaktadır. Bu tarz üreticiler bulup güven vermek işin ilk aşaması.

Kalıp halinde alınan çantalara görsel olarak uyumlu bir takım cepler verilmekte ve sizden de bu cepleri sizden istenen yere yapıştırmaktasınız. Olay bu kadar basit. Önemli olan bu şekilde çalışan üreticiler bulabilmek.

Üreticilere ulaşabilmek için yaşadığınız yerdeki tüm üreticileri araştırabilirsiniz. İşi aldıktan sonra size ürünleri iş veren getirecektir. Ve size belirli bir süre verecektir. İstenen sürede verilen işi tamamlamayı başarırsanız sürekli hale gelecektir. Ve zamanla bu tarz işlerden çok güzel paralar kazanacaksınız.

Çanta Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Çanta paketleme çok zahmetsiz bir olduğu için çanta başına en fazla alabileceğiniz tutar 5 TL’dir. Her 100 çanta başına 500 TL ödeme almanız mümkün olabilir. Aile bütçesine bu şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde ek işe ihtiyacı olan çok fazla insan bulunmaktadır. Bu tarz işler ile hem ufaktan para kazanma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Hemde piyasaya açılarak paranın aktif rol aldığı sahaları gözlemleyebilirsiniz. Gayretli insanlar ekmeğinin peşinde koşarlar. Sizde büyük küçük demeden paranızı kazanmanın helal ve güvenilir yollarını bulun. Böylece hem birey olduğunuzu fark edeceksiniz hemde ekonomik olarak biraz daha rahatlayacaksınız.

Lütfen aşağıdaki formlara telefon TC numarası gibi özel şeyler yazmayın! Güvenliğiniz açısından tehlikeli bir durumdur bu.

 

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • FigenCevapla

  Evde ek iş istiyorum çocuğum var dışarıda çalışamıyorum

  Eki 07, 2019 09:39
 • hamdiye duyakCevapla

  edirnede yaşıyor um

  Eki 07, 2019 09:44
 • Melisa kümüşCevapla

  İki arkadasız evde ek iş yapmak ıstıyoruz saha önce ıplık temızledk sabun paketledık

  Eki 07, 2019 15:54
 • Özlem BUGANCevapla

  Merhaba, Adana’da oturuyorum. Öğrenciyim. Evde yapabileceğim bu tarz işlere ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim. İyi günler.

  Eki 08, 2019 17:54
 • SERAPCevapla

  İZMIRDE OTURUYORUM EVDE EK IS ARIYORUM

  Eki 09, 2019 11:33
 • Esma UsluCevapla

  Bu işe ihtiyacımız var evde 3 kişiyiz

  Eki 09, 2019 15:40
 • SevimCevapla

  Evde ek gelir yapmak istiyorum paketleme işi ıhtıyacım var 2 cocugum var onların ıhtiyacları ıcın istiyorum

  Ara 02, 2019 14:53
 • Bahar geçCevapla

  bn bu işi yapmak istiyorum

  Ara 08, 2019 00:10
 • BüşraCevapla

  Bursada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  Oca 02, 2020 22:31
 • pınarCevapla

  ümraniye tavukçuyolu

  Oca 06, 2020 09:39
DMCA.com Protection Status