Evde çorap paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 16 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 273 defa okundu

Türkiye de tekstil sektörü en büyük  sektöründen birisidir. Bir çok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerinin siparişlerini yetiştiremiyor. İşte bu yüzden büyük tekstil firmaları iş yüklerini hafifletmek için evlere ek iş veriyorlar. Bir çok tekstil firması evde ek iş ilanları yayınlayarak başvuruları değerlendirip işleri adreslere teslim ediyorlar.

En  yoğun tekstil işi ise çorap firmalarında oluyor. Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Hepimizin giydiği kullandığı çoraplar artık ek gelir kapısı olmuş durumda. Erkek çoraplarıkadın çoraplarıve bebek çoraplarını paketleyerek ek kazanç sağlayabiliyorsunuz. Yapılması gereken çeşitli renklerde ve modellerde ki çorapları 5 yada 10 adet olacak şekilde paketlemek. Normal çoraplar dışında birde babet çorappaketlemeniz gerekmekte. Babet çorapları paketlemek biraz daha farklı, babet çorapları farklı şekillerde ki özel mukavva kalıplarına giydirmeniz gerekmekte. Paketlediğiniz çorapları sayarak kolilere dizip paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Firma görevlisi çorapları renklerine göre, ayak numaralarına göre ve model çizgilerine göre nasıl ayırıp paketleyeceğinizi tek tek anlatacak size. İşleri sorunsuz bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için 3 günde bir gelip işleri kontrol edecek. İşlemi biten çorap paketlerini sayarak sizden teslim alacak.

Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır?

Bir çok tekstil firması evde çorap paketleme işi için farklı ücret ödemesi yapmakta. Bu tür tekstil işlerinde fiyatları net olarak kestirmek mümkün olmuyor. Bir çok firma haftalık yada aylık ödeme yapmayı tercih ediyor. Haftalık olarak ödeme yapan firmalar, çorap paketleme işi için ortalama 500 TL ödeme yaparlar. Aylık olarak ödeme yapan çorap firmaları ise 2300 TL ile 2700 TL toplu olarak ödeme yaparlar. Tekstil firmaları için önemli olan işlerin hızlı yapılması değil, işlerin eksiksiz ve sorunsuz yapılmasıdır. Firma sizden memnun kaldığı taktirde düzenli olarak size iş getirecektir, hatta bazı firmalar ssk ödemesi bile yapmakta.

Sizde evinizden çorap paketleme işi yapıp aylık 2700 TL civarlarında ek gelir elde etmek istiyorsanız, sayfamızın en altında yer alan ek iş başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. Tekstil firmaları yapılan başvuruları detaylı inceledikten sonra en kısa sürede geri dönüş yapıp işleri ev adresinize kadar teslim ederler. Başvuruların yoğunluğuna göre size geri dönüş yapılması biraz zaman alabilir, lütfen bunun bilincinde başvurunuzu yapın.

 

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • SevgulCevapla

  İst pendik

  Nis 16, 2019 11:29
 • Kerime SarimadenCevapla

  Istanbul umraniye oturuyorum ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Nis 16, 2019 13:36
 • Arzu köklüCevapla

  Merhaba. İstanbul/küçükçekmece’de yaşıyorum. Evliyim. Gelir düzeyimiz yeteri derecede olmadığında evden iş yapmaya ihtiyacım var. Paletleme, montaj, boyama gibi birçok iş yapabilirim. Gerçekten işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Nis 16, 2019 21:55
 • YelizCevapla

  Merhaba izmir tire den bu isi yapmak istiyorum.

  Nis 16, 2019 22:14
 • SemaCevapla

  Manisa paketleme işi yapabilirim

  Nis 16, 2019 23:20
 • NurgülCevapla

  Kocaeli Dilovası ben bu işi yapabilirim

  Nis 17, 2019 06:21
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var mamak ankara

  Nis 17, 2019 08:37
 • meriçCevapla

  ankara etimesgut

  Nis 17, 2019 16:20
 • Ramazan peltekCevapla

  Bursa osmangazi

  Nis 17, 2019 20:01
 • Fatma aydaşCevapla

  Çorap paketleme

  Nis 19, 2019 05:24
 • YaseminCevapla

  Paketleme isi yapmak istiyorum

  Nis 19, 2019 06:37
DMCA.com Protection Status