Evde çorap paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 1 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 235 defa okundu

Türkiye de tekstil sektörü en büyük  sektöründen birisidir. Bir çok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerinin siparişlerini yetiştiremiyor. İşte bu yüzden büyük tekstil firmaları iş yüklerini hafifletmek için evlere ek iş veriyorlar. Bir çok tekstil firması evde ek iş ilanları yayınlayarak başvuruları değerlendirip işleri adreslere teslim ediyorlar.

En  yoğun tekstil işi ise çorap firmalarında oluyor. Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Hepimizin giydiği kullandığı çoraplar artık ek gelir kapısı olmuş durumda. Erkek çoraplarıkadın çoraplarıve bebek çoraplarını paketleyerek ek kazanç sağlayabiliyorsunuz. Yapılması gereken çeşitli renklerde ve modellerde ki çorapları 5 yada 10 adet olacak şekilde paketlemek. Normal çoraplar dışında birde babet çorappaketlemeniz gerekmekte. Babet çorapları paketlemek biraz daha farklı, babet çorapları farklı şekillerde ki özel mukavva kalıplarına giydirmeniz gerekmekte. Paketlediğiniz çorapları sayarak kolilere dizip paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Firma görevlisi çorapları renklerine göre, ayak numaralarına göre ve model çizgilerine göre nasıl ayırıp paketleyeceğinizi tek tek anlatacak size. İşleri sorunsuz bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için 3 günde bir gelip işleri kontrol edecek. İşlemi biten çorap paketlerini sayarak sizden teslim alacak.

Yeni iş fırsatı  Evde bilgisayar şarj adaptörü paketleme işi

Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır?

Bir çok tekstil firması evde çorap paketleme işi için farklı ücret ödemesi yapmakta. Bu tür tekstil işlerinde fiyatları net olarak kestirmek mümkün olmuyor. Bir çok firma haftalık yada aylık ödeme yapmayı tercih ediyor. Haftalık olarak ödeme yapan firmalar, çorap paketleme işi için ortalama 500 TL ödeme yaparlar. Aylık olarak ödeme yapan çorap firmaları ise 2300 TL ile 2700 TL toplu olarak ödeme yaparlar. Tekstil firmaları için önemli olan işlerin hızlı yapılması değil, işlerin eksiksiz ve sorunsuz yapılmasıdır. Firma sizden memnun kaldığı taktirde düzenli olarak size iş getirecektir, hatta bazı firmalar ssk ödemesi bile yapmakta.

Sizde evinizden çorap paketleme işi yapıp aylık 2700 TL civarlarında ek gelir elde etmek istiyorsanız, sayfamızın en altında yer alan ek iş başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. Tekstil firmaları yapılan başvuruları detaylı inceledikten sonra en kısa sürede geri dönüş yapıp işleri ev adresinize kadar teslim ederler. Başvuruların yoğunluğuna göre size geri dönüş yapılması biraz zaman alabilir, lütfen bunun bilincinde başvurunuzu yapın.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • haticeCevapla

  İstanbul Beyoğlu’nda dönüşünüžü bekliyorum

  Ağu 01, 2019 16:46
 • FERİZE AVCICevapla

  ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM
  BEKARIM BİR GELİRİM YOK
  2 KİŞİ ÇALIŞACAZ PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM
  LÜTFEN DÖNÜŞ YAPINIZ

  Ağu 01, 2019 19:06
 • EsraCevapla

  Iyi günler,ben Ankara’ya ikamet ediyorum.Bu ıs için yeterli vaktim var.Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

  Ağu 02, 2019 08:56
 • Bahar AkmanCevapla

  Evde sandaliye örme ve toka işi yaptım Trabzon merkez

  Ağu 02, 2019 16:36
 • ahmetCevapla

  bende çorap paketlemek ek iş yapmak istiyorum

  Ağu 08, 2019 11:32
 • Esra calapCevapla

  Ek işe ihtiyacım var hemn yaparım

  Ağu 18, 2019 12:49
 • Ayhan DoğanCevapla

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim
  İskenderun / Hatay

  Ağu 18, 2019 14:38
 • AsyaCevapla

  Kocaelide yaşıyorum

  Ağu 30, 2019 00:32
DMCA.com Protection Status