Evde Dikiş Seti Hazırlayarak Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 3 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 4.372 defa okundu

Evde Dikiş Seti Hazırlayarak Para Kazanın

Tekstil alanında var olan gelişmeler, her zaman ileri alanlara yönelik olduğunu görmekteyiz. Sezonlara göre ortaya çıkan ihtiyaçlar, şirketlerin büyümesine, gelişmesine ve değişmesine neden olmaktadır. Üretimlerde kullanılan mekanizmaları değiştirme ihtiyacı duyan firmalar, piyasalar içerisinde istedikleri ürünleri bulamamalarından dolayı oldukça büyük sitemlerde bulunmaktadır.

Evde Dikiş Seti Hazırlayarak Para Kazanın

Bu konuda yaşanılan sorunları ortadan kaldırabilmek adına ortaya çıkan evde ek iş fikirleri hem kişilerin para kazanabilmelerine, hem de sektör içerisinde yer alan firmaların ihtiyaçlarını büyük ölçekte giderebilmektedir. Evde dikiş setlerinin hazırlanabildiğini belirterek bu alanda nasıl kolay para kazana bileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Tekstil alanında faaliyet gösteren firmalar, üretimlerini 24 saat sürdürdükleri için ister istemez makinelerde sorunlar yaşamaktadır. Genellikle değiştirilmek zorunda kalınan bu set ya da makineleri üretimlerden çıktıktan sonra satışa bir hale gelebilmesi için paketleme ihtiyaçlarına gerek duymaktadır. Evde çalışabilecek kişiler için oldukça ideal olan bu sistemler, sadece gelen parçalarının korunaklı olabilmesi için paketlenmesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Genellikle ekip ile çalışma sistemine uygun olan dikiş seti paketleme işinde bir kısın kişiler set ürünlerinin ayrılmasını sağlarken bir takım kişilerde uygun bir şekilde paketlenebilmesini sağlayacaktır. Bu şekilde tüm çalışanlar aylık 1,500 TL üzerinde kazanç sağlarken kendi işlerinin de patronu olabileceklerini görecekler. Sadece paketleme işi yaparak bu kazançları elde edebilmek mümkün. Sizlerde evde dikiş seti işinde çalışmak istiyorsanız sadece bu gönderi altına YORUM atmanız ve dikiş seti paketleyebileceğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • ElçinCevapla

  Dikiş seti,nikah şekeri ,dosya paketleme yapabilirim mersin tarsus

  Oca 26, 2018 21:13
 • BediriyeCevapla

  Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  Şub 10, 2018 21:34
 • Yağmur KaradağCevapla

  Merhaba,
  Şişli’de çalışıyorum ancak Anadolu yakasında ikamet ediyorum. dolayısıyla günlük 3-4 saatimi otobüste geçiriyorum. evlilik arifesindeyim ve ek işe ihtiyacım var. Hem otobüsteki hem de evdeki boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum. Elim hızlıdır, annem ve nişanlımın da yardımıyla ürünleri gününde teslim ederim.
  Teşekkürler,

  Mar 02, 2018 11:44
 • Gamze ozturkCevapla

  Evde dikis seti paketleme isini yaparim

  Mar 12, 2018 22:54
 • MürüvvetCevapla

  Afyon merkezdeyim. Elim hızlıdır.Her türlü paketleme veya hazırlama işini yaparım. İhtiyacım var lütfen.

  Mar 15, 2018 09:27
 • EbruCevapla

  Evde dikiş seti yapabilirim. İstanbul

  Mar 24, 2018 15:36
 • YaseminCevapla

  Evde dikiş seti yapabilirim donus yaparsanız sevinirim

  Mar 25, 2018 23:22
 • SerpilCevapla

  İzmir Gaziemir’de oturuyorum. Evde dikis seti paketlemek istiyorum. Acil ise ihtiyacim var. Tesekkur ederim.

  Mar 26, 2018 19:13
 • gamzeCevapla

  evde paketleme yapabilirim zamanında yetiştiririm

  Mar 27, 2018 07:36
 • GizemCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum

  Haz 04, 2018 20:07
DMCA.com Protection Status