Evde Doğum Günü Mumu Paketleme işi Aylık 1600 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 22 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 6.281 defa okundu

Ek işler ile sizlerde sıkıntılı geçim derdine son vererek daha düzenli ve borçsuz bir hayat yaşayabilirsiniz. Sıkıntıya düştüğünüz anda ek işler sizlerin yardıma koşar ve bu yaz aylarında daha güzel geçinme fırsatı yakalamış olursunuz. Ek işler çoğu sektörde bulunmakta olup kendi içerisinde de dallara ayrılmaktadır.

Evde Doğum Günü Mumu Paketleme işi Aylık 1600 TL

Değerli takipçilerimiz bu ek iş ilanında sizlere evde doğum günü mumu paketleme işini sunuyoruz. Doğum günü mumu paketleme işi oldukça basit ve yorucu olmayan orta sınıf dereceli bir ek iş getirisidir. Bu ek iş ile sürekli çalışarak aylık net 1600 TL cebine girebiliyor. Bu ek işte tecrübem yok ben bu işi yapamam diye düşünmenize hiç gerek yoktur. Bu ek iş ile sorunsuzca sizde paketleme yaparak aylık cebinize ekstra güzel gelirler koyabilirsiniz.

Tecrübeli veya tecrübesiz ek işlere başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bu sizlerin en doğal hakkıdır. Burada dikkat etmeniz gereken tek önemli nokta aylık çalışacak olan ek işleri aldığınızda yarıda bırakma gibi bir durum sözkonusu olur ise anlaştığınız firma size doğal olarak ödeme yapamayabilir. Çünkü siz aylık olarak anlaşma yaptığınız bu ek işte ayı doldurmanız gerekmektedir.

Sıkıntısız ve daha güzel bir geçinme hayatı istiyorsanız sizde kendinize uygun sitemizde binlerce bulunan ek işlerden kendinize uygun olanını seçimini yaparak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Anında onay alacak olan başvurunuz sizi ilgili firmanın dönüşü ile işe başlamanıza olanak tanımaktadır.

Bizlere gelen son zamanlardaki aşırı maillerde devamlı ek işlere başvuru yapıyoruz ve dönüş olmuyor deniliyor. Burada bizim yapabileceğimiz bir durum ne yazıkki yok. Bizler sizlere ek iş ilanlarını ulaştırmakla görevli olan en büyük ek iş ilan platformuyuz. Sizlerde uygun görürseniz Türkiye 75 milyon vatandaş bulunmaktadır. Ve bu vatandaşların yarısından fazlası ek işlere talep göstermektedir.

Şansınız doğrultusunda illaki bir gün sizde ek iş yakalayabilirsiniz. Bu durumdan hiç çekinmeyin ve sabrınıza özen gösteriniz. Bir firma ile anlaştığınız andan itibaren birbirinizden memnun kaldığınız taktirde devamlı o firma ile çalışarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Ek işler son zamanların en çok tercih edilen ekstra gelir kapısı haline geldi. Bu konu daha da büyüyeceğe benziyor. Ek işler sektöründe sizde şimdiden kendinize bir fırsat sunarak bir firma ile anlaşmaya başlamak için her an ve her zaman sitemizi takipte kalarak ilgilendiğiniz ilana başvurunuzu göndermek ve firmanın sizi keşfetmesini beklemeniz olacaktır.

Yaptığınız başvurular sitemiz üzerinde veri tabanında an be an devamlı kayıtlı bulunmaktadır aradan aylar geçse dahi sizlere ulaşacak bir firma illaki çıkacaktır. Hemen ümitsizliğe kapılmayın ve sabırlı olun. Bu sizlere en büyük ek iş ilan platformu olarak tavsiyede bulunduğumuz bir konudur.

Ek iş ilan tanıtımımızın sonuna yaklaşırken, bu ek işe yani evde doğum günü mumu paketleme işini yapmak istiyor iseniz aşağıda bulunan başvuru adımlarını izleyerek hemen başvurunuzu gönderebilir ve netice almasını bekleyebilirsiniz. Şansınız bol ve işinizin rast gitmesi dileklerimiz ile.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • HaticeCevapla

  İzmir Selçuk’ta oturuyorum.
  Çeyiz yapıyorum malum harcamalarım çok fazla oluyor. Ek iş yapmaya karar verdim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  May 22, 2018 10:53
 • HaticeCevapla

  İzmir Selçuk’ta oturuyorum.
  Çeyiz yapıyorum malum harcamalarım çok fazla oluyor. Ek iş yapmaya karar verdim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim..

  May 22, 2018 10:53
 • RukenCevapla

  Erzurum dayim 3 kisiyiz bu isi istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

  May 22, 2018 12:21
 • BüşraCevapla

  Evde kokulu mum işi yapmak istiyorum bursada oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  May 22, 2018 18:34
 • SedaCevapla

  Merhaba mum paketleme işi almak istiyorum istanbul k. Çekmecede ikamet ediyorum

  Tem 02, 2018 14:15
 • AsenaCevapla

  Merhaba, İstanbul Kadıköy de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Daha önce oyuncak paketleme işi yaptım.

  Eyl 01, 2018 14:50
 • Sevgi GökdemirCevapla

  Gaziantep’te oturuyorum evde ek olarak iş yapmak istiyorum normalde çalışmıyorum sürekli ilgilenebilirim işle

  Oca 01, 2019 21:29
DMCA.com Protection Status