EVDE GELİN BEBEK YAPMA İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 342 defa okundu

Kadınlar sık sık perde değiştirir. Eski perdeler için yeni kullanım alanları bulmak zordur. Genellikle salondan mutfağa oradan da balkona uzanır eski perdelerin yolculuğu. Rengi tamamen ağardıktan sonra da çöpteki yerini alıyor bir çoğu. İşte size eskimiş perdeleri değerlendirebileceğiniz mükemmel bir fırsat.

Gelin Bebek Nasıl Yapılır?

Çocukların artık kullanmadığı ucuza satın alabileceğiniz Barbie bebekleri kullanabilirsiniz. Ardından eski perdelerinizin tül kısımlarını kesip biçerek gelinlik ve duvak yapabilirsiniz. Eğer göze hitap edecek güzel tasarımlar yapabilirseniz alıcı bulmak sizin için kolay olur. Boncuk ve simli iplerle görseli daha da güzelleştirebilirsiniz. Gelin bebeğiniz işte bu kadar kolay yapılabilir. İsterseniz renklendirebilir ya da farklı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

 

Gelin Bebekleri Nerede Satabilirim?

Artık insanlar düğün hatırası olarak magnet, ayna, kalem , mum, sabun gibi uzun süre saklanabilecek ürünler hazırlıyor. Bu ürünlerin hepsinin göze hitap etmesi farklı olmasına dikkat ediliyor. Genellikle çiftler kendi tasarlıyor. İşte gelin bebeklerde mükemmel bir düğün hatırası olarak karşımıza çıkabilir. Öncelikle evde bir örneğiniz olsun. Bu örneği sosyal medya hesapları ve whatsaap ile paylaşabilirsiniz. Çevrenizden de evlenme arefesinde olan tanıdıklarınıza ürününüzü tanıtarak alıcı bulabilirsiniz.

 

Gelin Bebek İşi Ne Kadar Kazandırabilir?

Gelin bebekler maliyeti düşük fakat el işçiliği ağır ürünlerdir. Bu sebeple tanesine en az 10 TL fiyat bile koyabilirsiniz. Bu şekilde az satıp çok para kazanabilirsiniz. 100 adet yapıp 1000 TL kazanabilirsiniz. Satış yaptığınız her müşterinizden sizleri takip etmesini ve hediyelikleri etiketlemesini isterseniz müşteri ölçeğinizi gittikçe artırabilirsiniz. Düğünlerde meraklı gözler bu hediyelikleri incelerken sizin gösterişli gelin bebeğiniz epey dikkat çekecektir.

 

Evde ek iş fikirleri sayesinde yeteneklerinizle neler yapabileceğinizi ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Lütfen güvenliğiniz için telefon numarası, TC kimlik numarası gibi özel bilgileri yorumlara yazmayın!

 

 

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status