Evde İplik Sarma İşi İle Para Kazanma

Bayilik veren firmalar kategorisine 7 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 6.556 defa okundu

Evde İplik Sarma İşi İle Para Kazanma

Kadınlar, kendilerine verilen fırsatları değerlendirebilirler ise dünyanın en başarılı insanları arasında yerlerini almaktadırlar. Tüm gün magazin programları ile vakit geçirmekten ziyade ek iş fırsatları ile uğraşan kadınlar, ailelerin birçok ihtiyaçlarını tek başlarına karşılayabilmektedir. Hangi alanda olursa olsun kadınlar en güzel gelirleri elde edebilmek, bir kariyer sahibi olabilmek için her şeylerini feda edebilirler. Bu yazımızda Evde İplik Sarma ili ile nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Evde İplik Sarma İşi İle Para Kazanma

Tekstil alanı ne kadar kumaş ile ilerlese de tasarımların son şeklini almasına en önemli etken İpliklere düşmektedir. Tekstilin göz bebeği ve en çok tüketilen ürünleri arasında gösterilen iplikler, ev araç gereçleri içerisinde de sıklıkla yer alan bir üründür. İplik üretiminin nasıl olduğundan ziyade satışları özellikle ev kadınlarının ilgi odaklarınından birisi haline gelebilir. Sanayi alanlarında kullanılmak üzere hazırlanılan iplikler, çeşitli yöntemler ile sarılarak satışa hazır bir hale getirilmektedir. iplik sarma makineler, ince ve kopmaya maruz kalabilen ürünlerin sarılması için uygun olamamaktadır. El ile yapılan bu işlemler, aylık düzenli ve iyi bir gelirin elde edilebilmesini sağlamaktadır.

Piyasalar içerisinde yer alan ek iş fırsatları genellikle askeri ücretler ile benzerlik göstermektedir. Evde iplik sarma işi ile elde edilecek gelirden bahsedecek olursak; Aylık 2000 TL gibi bir kazanç elde edebilmek bu sektörde çalışan kişilere düzenli olarak ödenmektedir. İş hakkında detaylı bilgiler almak ve başvurular için gerekli bilgilere YORUM atarak ulaşabilirler.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Hacer berkCevapla

  Bende iş yapmak istiyorum Ankara Mamak ihtiyacım var

  Nis 20, 2018 16:33
 • Ayşe yıldızCevapla

  İplik sarma işine ihtiyacım var erzurumdan

  Haz 21, 2018 19:46
 • BelmaCevapla

  Antalya muratpaşada ikamet ediyorum 5 ve 7 yaşlarında 2 tane oğlum var çalışmaya ihtiyacım var rica etsem dönüş yapabilirmisiniz teşekkürler

  Eyl 17, 2018 22:17
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Biz işveren değiliz. Sadece iş fikirleri veriyoruz.

   Eyl 19, 2018 13:03
 • MuhammetCevapla

  Ek iş yapmak istiyorum

  Eyl 21, 2018 19:01
  • Ekiş YazarıCevapla

   Sayfamızdaki iş fikirlerinden faydalanarak size uygun bir iş bulabilirsiniz.

   Eyl 22, 2018 12:19
 • BüşraCevapla

  Ankara/Gölbaşı

  Eki 29, 2018 18:51
DMCA.com Protection Status