Evde Kablo Klips Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 26 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 160 defa okundu

Genellikle dar gelirli aileler kışın daha çok borca girer. Bu sıkıntıları çekmemeleri ve kendilerini kötü hissetmemeleri için birçok firma evde oturan ve herhangi bir işte çalışmayan vatandaşlara destek olmaya karar vermiştir.

Bazılarınız diyordur neden böyle firmalar var? Bu firmalar aslında sizlere iyilik yaparken bir yandan da kendi çıkarlarını da düşünmektedirler. Şöyle düşünün bir fabrikada çalışsanız size sigorta ve yol + yemek vermek zorundadır. Eğer evde çalışırsanız firmanın sigorta + yol + yemek cebindedir. Bu yüzden birçok firma kendi giderlerini düşürmek için evlere ek iş vermeyi daha çok tercih etmektedir.

Aslında bakarsanız evde çalışmak daha keyiflidir. Neden mi? Sabah erken kalkma derdiniz yok öncelikle. İşe geç kaldım bugün ne giysem, çocuklar evde yalnız korkusu yok. Bu yüzden genellikle ev hanımları evde ek iş imkanlarını daha çok istemektedirler. Bir anne çalışırken aklı hep evdedir. Acaba ocağa dokundular mı, kapıyı açtılar mı gibi deli sorular ile kendini içten içe yemektedir. Artık annelerin kafaları rahat ve cepleri maaşları ile dolacaktır.

 

Evde kablo klips paketleme işi öncelikle titizlik gerektirir. Her bir pakete eşit sayıda ürün koymak ve bunları standart bir şekilde paketlemek son derece önemlidir. İş nasıl yapılıyor sorusuna hızlıca geçip sizleri çok fazla merakta bırakmak istemiyorum.

Günümüzde teknoloji hızla ilerlemektedir. Bu ilerleme de yeni iş kollarının doğmasına ve gelişmesine neden olabilmektedir. Teknolojik gelişmelerle birlikte yeni iş fikirlerinin ortaya…

Evde ek iş imkânı olan kablo klips işi aslında bakarsanız çocuklarınızla bile yapabileceğiniz bir iş imkanıdır. Firma size kablo klipsleri farklı boyutlarda ve renklerde olacak şekilde karışık bir kutu içerisinde göndermektedirler. Sizden istenilen onları renk ve boyutlarına ayırarak 12’li demetler haline getirmenizdir. Daha sonrasında size gönderilen plastik kutunun içerisine her renkten 1 demet koyarak paketleme işini bitirmenizi istemektedirler.

Evde çocuklarınız veya eşiniz ile birlikte çok rahat bir şekilde evde kablo klips işini yaparak aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Hemde bu parayı oturduğunuz yerde evinizin o güzel konforunda. Kim istemez ki böyle bir iş imkanı değil mi hanımlar.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem İşi Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Kalem İşi Nasıl Yapılır, Kalem İşi Veren Firmalar ve Kalem İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • SecilCevapla

  Bende istiyorum muğla milastayim ek işe ihtiyacım var oğlum üniversiteye gidiyor onun için istiyorum

  Eyl 16, 2019 17:31
 • Ebru sevükCevapla

  İşe ihtiyacım var

  Eyl 23, 2019 16:24
 • NurdanCevapla

  Evde her türlü işi yapabilirim yetenekliyimdir

  Eki 04, 2019 07:47
 • NurdanCevapla

  Evde her türlü işi yapabilirim yetenekliyimdir. Bursa/nilüfer de oturuyorum

  Eki 04, 2019 07:48
 • Dilazad nuerCevapla

  Ben İstanbul’da okuyan öğrenciyim okul harcımı çıkarmak için işe ihtiyacim var evde yapabilecek nasıl iş olursa yaparım

  Eki 05, 2019 17:17
 • hamdiye duyakCevapla

  Edirne de yaşıyorum

  Eki 07, 2019 09:46
DMCA.com Protection Status