EVDE KALEM PAKETLEME İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 4 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 150 defa okundu

Hayat standartlarının giderek yükseldiği şu dönemde artan maliyetlere göğüs germek elbette emek istiyor. Tek maaşla evler geçinmiyor. İnsanlar kolay ve helal para kazanmanın yollarını arıyor. Ev taksitleri, çocukların okul masrafları ve diğer maliyetler her ay dağ gibi büyüyor. Ekonomik ortamda bunca değişken varken koşulları sabit tutmak oldukça önemli. Özellikle büyük şehirlerde ev hanımlara bir çok faaliyet bulunmaktadır. Devlet destekli bir çok proje ile istihdam oluşturulmakta hibe ve bağışlar yapılmaktadır. Tabii tüm bu fırsatların gerisinde kalan belirli bir grup insan da var. Ev dışında başka bir ortamda çalışamayacak engelliler ya da evde küçük bebeği olan kadınlar, yaşlılar vs. Bu grup için de imkanlar oluşturulmalı ve ekonomik kazanç elde edebilmeleri sağlanmalıdır.

 

Evde Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yapılacak iş aslında çok kolay. Perakende çalışan büyük fabrikaların paketleme departmanlarının işini biraz daha kolaylaştırmak için bazen dışarıya iş gönderilmektedir. Bunun için sizin ön çalışma yapmanız gerekmektedir. Araştırmalarınız ile hem bu firmalara ulaşmak mümkün olacaktır. Firmalara ulaştıktan sonra zaten gerisi çok kolay olacaktır. Onlar size paketlenecek kalemleri ve paket yapılacak malzemeyi getireceklerdir. Görevlinin verdiği talimatlara uyarak  paketleri hazırladıktan sonra size verilen sürede teslim edebilirsiniz.

 

Evde Kalem Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Verilen iş sayısına ve boyuta göre elbette değişir. Ama on iki kalemden oluşan her paket için 2 TL bu iş için verilecek en yüksek ücrettir. günde 50 paket yaparak da güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde paketleme işleri sayesinde maliyetiniz olmadan güzel paralar kazanabilirsiniz.

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • HilalCevapla

  Mailime irtibat numarası gönderir misiniz ?

  Ara 04, 2019 20:59
 • SedaCevapla

  Kalem paketleme isini yapmak istiyorum

  Ara 05, 2019 11:07
 • İlaydaCevapla

  Kalem paketleme işinden istiyorum sakarya akyazi da oturuyorum toka paketleme işi de olabilir her ikisiyle ilgili detaylı bilgi verirseniz sevinirim

  Ara 05, 2019 12:06
 • HazalCevapla

  Kalem paketleme peçete toka sabun ve benzeri paketleme isini yaparim isteidiginiz gun yetistirip teslim edilecek yere iletisimini saglarim

  Ara 05, 2019 16:15
 • elifCevapla

  bende yapmak istiyorum ulaşım sağlarsanız sevinirim izmitte oturuyorum.

  Ara 06, 2019 15:38
 • AyşeCevapla

  Kalem sabun gibi ürünlerin paketleme işi istiyorum…

  Ara 06, 2019 17:49
 • ÖmerCevapla

  Giresun ilinde üniversite öğrencisiyim bölümümden dolayı boş vaktim çok fazla bunda dolayı birikim yapabilmek ve iyi şartlarda geçinmek için ek iş yapmak istiyorum.

  Ara 07, 2019 21:52
 • EmineCevapla

  Merhaba ben BATMAN lıyım. Bende kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Ara 08, 2019 15:34
 • İlve gülçiçekCevapla

  İsımi cokniyi bir sekilde yaparım kesinlikle pişman olmazsiniz

  Ara 10, 2019 13:46
 • Songül ulCevapla

  Acil işe ihtiyacım var geri donersenız sevinirim

  Ara 11, 2019 16:54
DMCA.com Protection Status