EVDE KALEM PAKETLEME İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 4 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 488 defa okundu

Hayat standartlarının giderek yükseldiği şu dönemde artan maliyetlere göğüs germek elbette emek istiyor. Tek maaşla evler geçinmiyor. İnsanlar kolay ve helal para kazanmanın yollarını arıyor. Ev taksitleri, çocukların okul masrafları ve diğer maliyetler her ay dağ gibi büyüyor. Ekonomik ortamda bunca değişken varken koşulları sabit tutmak oldukça önemli. Özellikle büyük şehirlerde ev hanımlara bir çok faaliyet bulunmaktadır. Devlet destekli bir çok proje ile istihdam oluşturulmakta hibe ve bağışlar yapılmaktadır. Tabii tüm bu fırsatların gerisinde kalan belirli bir grup insan da var. Ev dışında başka bir ortamda çalışamayacak engelliler ya da evde küçük bebeği olan kadınlar, yaşlılar vs. Bu grup için de imkanlar oluşturulmalı ve ekonomik kazanç elde edebilmeleri sağlanmalıdır.

 

Evde Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yapılacak iş aslında çok kolay. Perakende çalışan büyük fabrikaların paketleme departmanlarının işini biraz daha kolaylaştırmak için bazen dışarıya iş gönderilmektedir. Bunun için sizin ön çalışma yapmanız gerekmektedir. Araştırmalarınız ile hem bu firmalara ulaşmak mümkün olacaktır. Firmalara ulaştıktan sonra zaten gerisi çok kolay olacaktır. Onlar size paketlenecek kalemleri ve paket yapılacak malzemeyi getireceklerdir. Görevlinin verdiği talimatlara uyarak  paketleri hazırladıktan sonra size verilen sürede teslim edebilirsiniz.

 

Evde Kalem Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Verilen iş sayısına ve boyuta göre elbette değişir. Ama on iki kalemden oluşan her paket için 2 TL bu iş için verilecek en yüksek ücrettir. günde 50 paket yaparak da güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde paketleme işleri sayesinde maliyetiniz olmadan güzel paralar kazanabilirsiniz.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • betül tufanCevapla

  paketleme işi yapabilirim istanbul gaziosmanpaşa irtibat no istiyorum

  Oca 09, 2020 20:59
 • Sibel canCevapla

  Ağrı Doğubeyazıt’ta yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var

  Oca 10, 2020 22:18
 • gamze alyarCevapla

  bende çalşmakistiyorum ekibinize katılmak istiyorum

  Oca 12, 2020 14:25
  • gamze alyarCevapla

   irtibat numarası alabiliyormuyuz

   Oca 12, 2020 14:26
 • DerenCevapla

  Lütfen acil iş arıyorum

  Oca 12, 2020 15:04
 • DidemCevapla

  Calismak istiyorum

  Oca 14, 2020 19:26
DMCA.com Protection Status