EVDE KALEM SETİ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 523 defa okundu

İhtiyaçlar gün geçtikçe daha maliyetli hale geliyor. Tek maaşla çoğu ev geçinemez durumda. Eğitim masrafları, sağlık masrafları, gıda ve barınma masrafları gibi temel giderler için bütçenizi her ay biraz daha artırmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Evde ek iş sitesi olarak sizlere yepyeni iş fikirleri sunarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evde oturduğunuz yerden para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Nasıl mı? Fikirlerimize göz atarak elbette!

Evde Kalem Seti İşini Nasıl Alırım?

Öncelikle üreticiye ulaşmanız gerekmektedir. Üreticinin güvenini kazanmanız bir de. Bazı orta ve küçük işletmelerde paketleme aşaması için makineler kullanılmamaktadır. İş gücüne başvurulmaktadır. Üretim tesislerine yakın bölgelerde yaşayan insanlar tercih edilmektedir. Böylelikle ev iş almak daha kolay hale geliyor. Üretilen nihai malları paketleme yapmak isteyen insanlara ulaştıran üreticiler belirli bir zaman verip; belli kriterler sunup size işi teslim ederler. Kalem seti; silgi, kalemtıraş ve 2 adet kalemden oluşmaktadır. Paketleme için tercih edilen kutular orta düzey dikdörtgen şeffaf kutulardır. Sizin tek yapmanız gereken bu malzemeleri kutunun içine yerleştirmektir. Kutulama yapıldıktan sonra teker teker kartonlara yerleştirilir. Ve istenen tarihte üretici tarafından gelip teslim alınır.

Bu tarz iş fikirler ile sizlerin doğru yönlendirilmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Çünkü insanların en zorlandığı konu yeteneklerinin farkında olmamaktır.

Lütfen özel bilgilerinizi yorumlara yazmayın!

 

 

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • EmineCevapla

  Evde kalem paketleme

  Eki 15, 2019 11:51
 • BetülCevapla

  Evde paketleme işi yaparak gelir kazanmak istiyorum

  Eki 20, 2019 10:30
 • Mehtap ucakCevapla

  Slm adım Mehtap ucak 35 yaşındayım becerikli ve hızlı bir ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var adresim Hürriyet mahallesi vatan caddesi İstanbul AP no 4 kat 8 ÇAĞLAYAN Kağıthane İstanbul tel 0541.350.45.09

  Eki 31, 2019 17:44
 • eda kulakCevapla

  kalem paketleme

  Kas 14, 2019 09:14
 • BüşraCevapla

  Bılgı alabılırmıyım

  Ara 21, 2019 15:26
 • pınarCevapla

  ümraniye yavukçuyolu

  Oca 06, 2020 09:38
DMCA.com Protection Status