Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

Ek iş, ek gelir kategorisine 18 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 233 defa okundu

Bir çok insanın kendilerine ek gelir kapısı aradığı görülüyor. Bunun temel sebebi ise son zamanlarda ülkemizdeki ekonomik durgunluk, işsizlik, ev hanımlarının çocuk bakmak ya da farklı durumlardan dolayı çalışamaması, bireylerin kredi borcunu ödeyemediği için ek gelir kaynağı gibi sebeplerden ileri gelmektedir. Bu yazımızın devamında ek iş ilanları arasında yeni trendlerden biri olan karanfil paketleme işinden bahsedeceğiz.

Bu vesileyle evlere paketleme işi veren yerlerin sayısının son dönemlerde yaygınlaştığını da belirtebiliriz. Paketleme işinin zorluğuna göre adet başına ya da toplu adet sayısına göre iş veren yerler ile anlaşmanıza göre iş öncesinde ya da sonrasında ödeme alabilirsiniz. Genellikle firmalar sürekli çalıştığı yani güvenini kazanan kişilere peşin ödeme de yapabilmektedir.

Güzel kokusuyla bilinen karanfil, insanın ağzında ferahlatıcı bir tat bırakmaktadır. Özellikle restoranlarda ya da cafe tarzı işletmelerde yemeklerin ardından müşterilere karanfil sunulmaktadır. Bazı işletmeler ise karanfili küçük paketler halinde müşterilerine hesap ile birlikte ikram etmektedir. Dolayısıyla bu tarz yerler tarafından evlere karanfil işi verilmektedir.

Şimdi ise evde karanfil paketleme işinin detaylarından bahsedelim. Karanfiller büyük kutuların içinde ya da torba, çuval gibi nesnelerin içinde sizlere verilmektedir. Aynı şekilde içine karanfil koyacağınız küçük paketler de firmalar tarafından size temin edilecektir.

Sizler de karanfilleri küçük paketlere doldurarak istenilen adette iş verene teslim ederek ek işi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle evde karanfil paketleyerek ayda ortalama 500 TL ile 750 TL aralığında bir ek gelir elde etmeniz mümkün. İş verenlere karanfil paketleme talebinizi iletmek için bu yazımıza ad soyad ve e-mail adresinizi yazarak yorum yapabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK grubumuza katılmadıysanız gruba girerek daha fazla ek iş ilanına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşkur Ev Hanımlarına Evde Ek İş İlanları 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • SakineCevapla

  Balikesir merkez

  Nis 18, 2019 12:29
 • Rukiye AkatCevapla

  Paketleme işi istiyorum

  Nis 20, 2019 10:41
 • aysuCevapla

  merhaba paketleme işi yapmak istiyorum ilginizi bekliyorum

  Nis 20, 2019 10:52
 • ÇalıkuşuCevapla

  Evde yapabileceğim herhangi bi iş istiyorum

  Nis 22, 2019 21:35
 • Canan ganiCevapla

  Ne olur dönüş yaparmısınız

  Nis 26, 2019 22:34
DMCA.com Protection Status