Evde Kokulu Mum Yaparak Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 31 Mart, 2017 tarihinde eklendi, 1.738 defa okundu

Evde Kokulu Mum Yaparak Para Kazanın

Para kazanabilmek için emeği ile her işi yapabilecek kişilere önerilerimiz bulunmaktadır. Para kazanmak, ek gelir sahibi olmak aslına bakılacak olursa hiç de zor olmayan bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evde kokulu mum yaparak ek gelir kazanın!

Çalışacak kişiler yeter ki hangi alanlarda çalışabileceklerini, ne tür işlerde becerileri olduklarını net olarak görebildikleri an arama faaliyetleri daha kısa bir kategoride daha detaylandırılarak yapılabilmektedir. Özellikle ev hanımları, herhangi, bir vasfa sahip olamadıklarını düşünerek daima çalışmaktan kaçınmış, geri planda durmayı tercih etmiştir. Bu yazımızda aslında evde vakti olan ve çalışmaya ihtiyacı olan kişiler hakkında bir ilan hazırlamaya çalıştığımızı hatırlatmak istiyoruz.

Evde Kokulu Mum yaparak para kazanmaya ne dersiniz? Bu konuda herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. İş verenler, çalışan kişilere mumun nasıl yapılacağı ve gerekli malzemelerin ne olduğu konusunda bilgiler vermektedir.  Gerekli malzemelerin teminatı firmalar tarafından sağlanmakta olup sizlerin sadece mumun nasıl yapılacağı, hangi maddelerin kullanılacağı hakkında bilgiler verilmektedir. Özel mekanlar ve restaurantlar, bu tür mumlara her zaman ihtiyaç duyarak egzotik bir ortamın sağlanabilinmesi için özel bir çalışmanın gerekildiğini dile getirmişlerdir. Eğer bu alanda gerçekten başarılı olabilirim, bende mum yapabilirim diyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir iştir.

Aylık ortalama 1,400 – 1,500 TL kazanılan mum yapma işinde herhangi bir yoruculuk, zahmet bulunmamaktadır. Sadece dikkat gerektiren bu iş, eğer işverenler tarafından hoşlanılır ise uzun zamanlı çalışmaların kapısı da açılmış olacaktır. Yapmanız gereken tek şey; bu gönderi altına mum yapabileceğinizi belirten bir yorum atmanız yeterlidir.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • HaticeCevapla

  Evde bende mum yapabilirim…

  Nis 02, 2017 18:33
  • GülcanCevapla

   Merhaba size kokulu mum yapma işinden cvp vern oldumu acaba bende baş vuru yaptım da geri dönüyorlar merak ettim .

   May 29, 2017 21:57
 • MenekseCevapla

  Bende mum yapabilirim

  May 10, 2017 19:14
 • GülcanCevapla

  Ben yapmak istiyorum geri donmenizi rica ederim.

  May 29, 2017 21:55
 • ÇiğdemCevapla

  İstanbul güneslide oturuyorum evde iş yapmak istiyorum daha öncede paketleme işi yaptım elim hızlıdır istediğiniz adette iş verebilirim lütfen geri dönüş yapın kavraz_3452@hotmail.com

  Eki 16, 2017 11:04
 • Yusuf atikCevapla

  Merhaba ben yusuf evde ek iş olarak mum yapmak istiyorum konu hakkında tam net bir bilgim yok fakat incelik istiyen işlerde el becerime güveniyorum ve pratik oldugumu biliyorum bu iş için geri dönüşünüzü bekliyorum iyi günler dilerim

  Oca 05, 2018 21:14
 • EbruCevapla

  Evde kokulu mum yapabilirim.istanbul

  Mar 24, 2018 15:38
DMCA.com Protection Status