Evde Kulaklık Seti Paketleme işi Ayda 2000 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 11 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 3.917 defa okundu

Ek işler yaparak aylık ve haftalık olarak düzenli bir bütçe gelir cebinize girebilir. Kulaklık seti paketleme işi de bunlara benzeyen bir diğer ek iş ilanıdır. Evden çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer ek iş dalı da kulaklık seti paketleme işi diyebiliriz. Bu ek iş ile cebinize aylık güzel paralar girebilir ve daha huzurlu bir yaşantınız olabilir.

Evde Kulaklık Seti Paketleme işi Ayda 2000 TL

Evet bu ek iş ilanında düzenli yaptığınız takdirde aylık olarak 2000 TL kazanmanız mümkündür. Ek iş getirisi yüksek olan işleri sizlere sunuyor ve sizleri tanıştırıyoruz. Zorlaşan geçim sıkıntılarına son verecek olan bir ek işi henüz kendinize seçmediyseniz kendinize uygun bir ek iş getirisi olan dalı seçim yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

Bir ek iş yapabilmeniz için hiçbir deneyime ve öğrenme kabiliyetine gerek duymazsınız. Ek iş yapmak istiyorsanız bir deneyim gerektirmez sadece bu ek işleri yapabilmeniz için az da olsa el çabukluğunuzun ve el becerilerinizin biraz iyi olması gereklidir. Hemen hemen bu olay da ülkemizdeki her insanda mevcut bir altyapıdır. Kulaklık seti paketleme işi size tavsiye edebileceğimiz yüksek gelirli bir ek iştir. Bu ek işten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde kulaklık seti paketleme ek işini beğenmediyseniz sitemizin diğer ek iş ilanları kategorilerini gezerek kendinize uygun bir ek işte bulabilirsiniz. Bu kategorimize baktığınızda size uygun bir ek iş bulabileceğinizi sakın unutmayın. Hemen hemen her ek işler meslek dalındaki ilanları yayınlayan sitemiz onlara başvuruda bulunabilmeniz için her türlü kolaylığı ve hızlılığı kullanıcılarına sunmuştur.

Ek iş ilanlarına yapacağınız başvurular anında onaylanarak size sadece netice alabilmeniz için gerekli firmanın dönüşünü beklemek kalıyor. Diğer iş ilanlarında olduğu gibi evde kulaklık seti paketleme ek iş ilanına da başvuru gönderdiğinizde anında onaylanacak ve gerekli firmanın size dönüş yapması için neticeyi beklemek durumunda kalacaksınız.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • CihanCevapla

  Merhaba kulaklik paketleme isi yapabilirim.bahcelievler.

  Haz 05, 2018 15:04
 • İREMCevapla

  BU İŞİ YAPABİLİRM

  Haz 06, 2018 13:53
 • FATMA DEMİRCİCevapla

  Merhaba kulaklı seti paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  Haz 20, 2018 14:07
 • ANIL KİVİKCevapla

  öğrenciyim haftasonları garsonluk yaparak gecinmeye calışıyorum ailevi sıkıntılarım var bu işe gerçekten ihtiyacım var

  Tem 10, 2018 13:33
 • fatma inceCevapla

  42 yaşında ev hanıyım daha önce boncuk paketleme dosya paketleme çanta paketleme gibi işler yaptım elim pratiktir yani bağcılarda oturuyorum bu işe ihtiyacım var.

  Tem 22, 2018 07:15
 • Kamil asiCevapla

  Hatayda ikametgah etmekteyiz çocuğumuz yok eşim için ek iş arıyoruz

  Mar 17, 2019 17:46
DMCA.com Protection Status