Evde Leblebi Paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 5 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 185 defa okundu

Evde leblebi paketleme işi, sektörde sezonluk olarak çalışabileceğiniz, diğer paketleme işleri ile aynı şekilde yapılan bir ek iştir. Çalışmak için yeterli vakti bulunanların tercih edebileceği bir ek iştir. Size topluca verilen leblebileri, istenilen gramajda paketleyerek, yine size verilen etiketleri üzerine yapıştırmanızla yapabileceğiniz bir iş. Bilgi veya tecrübe istemeden sadece birazcık dikkate ihtiyacınız olacak ev hanımları için ideal para kazanma yolları ndan bir tanesidir.

Paketleme ile Para Kazanma Yolları

Paketleme işi ülkemizde belki de en çok kazandıran ek iştir. Bilgi ve tecrübe isteyen işlere göre az kazandırabilir fakat sektörün canlı olması ve küçük ve orta büyüklükteki firmaların makina alım güçleri olmadığı için, ürünleri paketletmek istemesi, her ay bu sektörün canlı olmasını sağlıyor. Leblebi paketleme işiise, özel günlerde, kutlamalarda veya etkinliklerde kullanılmak üzere paketleniyor. Sizlerde para kazanma yolları içerisinden evde leblebi paketleme işi ni seçerek kendinize bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ev Hanımlarına ek iş imkanı

Evde leblebi paketleme işi için en ideal kesim ev hanımlarıdır. Çünkü bu iş sezonluk bir iştir. Yani 2 ay devam eder üçüncü ay bu iş olmayabilir. Bu sebeple o iki ay içerisinde çok yoğun çalışmanız gerekebilir. Bu sebeple günde en az 6-7 saat çalışabilecek kişilerin bu işe başvurması gerekiyor. Çok fazla çalıştığınız zaman ekstra komisyon sağlayabilirsiniz.

Paketleme işi veren firmalar

Bu işinde diğer para kazanma yolları gibi dikkat etmeniz gereken noktaları var. En önemlisi hijyen. Sonuç olarak gıdalarla çalıştığınız için bu gıdaların hiç bir şekilde bozulmaması gerekiyor. Bu sebeple sizlerde paketleyeceğiniz ve size toplu olarak gelen leblebilere herhangi bir sıvı veya herhangi bir hijyensiz ortamda olmamasına dikkat ediniz. Çok fazla sıcak veya soğukta tutmayınız, oda sıcaklığı yeterlidir. Ayrıca size verilen gramajın ne üstünü ne altını koyunuz. Aksi takdirde ya fazla poşet, yada fazla leblebi elinizde kalabilir.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • HalilCevapla

  Lastik paketleme vs gibi ev işleri arıyoruz

  Ağu 05, 2019 20:39
 • GülsenCevapla

  Ulasabileceğimiz telefon numaraniz yokmu

  Ağu 06, 2019 03:31
 • FirdesözgelCevapla

  Leblebi paketleme ısı ıstıyorum

  Ağu 17, 2019 09:13
DMCA.com Protection Status