Evde Mandal Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Ek iş, ek gelir kategorisine 21 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 250 defa okundu

İnsanların maddi sıkıntıları doğal olarak manevi duygularını da etkilediği için ekonomik açıdan kendilerini rahat ettirdiklerinde daha rahat bir yaşam sürerler. Parasal konuda rahat etmeniz, sizi hayatta daha mutlu ve çoğu konuya pozitif bakmanızı sağlayacaktır. Evinizde yapacağınız mandalpaketleme işi sizi maddi manevi mutlu edecektir. Evde çalışmanın rahatlığı ve hiçbir baskı altında kalmadan sakin kafayla iş yapmak, işinizi yaparken daha dikkatli bir şekilde çalışmanızı sağlayacaktır. Evlere bu tarz işleri veren firmaların sayısı gün geçtikçe artmakta olup, siz para kazanmak isteyen insanlara ek iş fırsatlarını da beraberinde getirmektedir. Spor salonları ve hastanelerde çok sık kullanılan mandalların üretimleri paketlemeden daha hızlı olduğu için ekstra ihtiyaç doğrultusunda paket haline getirilerek satışı yapılmaktadır.

Bu işi ister tek başınıza ister ufak bir ekiple yaparak siz de ailenizin kazancını çok ciddi şekilde arttırabilmeniz mümkün. Günümüzde çoğu insanın kredi kartı borçları ya da okutması gereken çocukları olduğundan bu ve bunun gibi ek işlere başvurmaları gayet normal karşılanmakta.

Mandal Paketleme nasıl yapılır?

Bu işi yapmak için herhangi bir eğitim veya başka bir şeye ihtiyaç duyulmadığı için çoğu insan yapabilir. Fazla uğraş gerektirmeyen bu işi yapmak oldukça basit ve kolaydır. Herhangi bir bilgi gerektirmeyen bu işi yapmanız için elinizin hızlı olması sizi oldukça rahat ettirecektir. Ödemeler genelde iş bitiminde direk olarak verilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda size dilediğiniz kadar mandal verilir ve sizde belirlenen tarihler arasında işleri yapıp teslim edersiniz.

Mandal Paketlemeden ne kadar kazanırım?

Boş zamanlarınızda üstlenmek istediğiniz bu iş için günde minimum 4 saat ayırabilmeniz, işleri yetiştirme konusunda sizi sıkıntıya sokmayacaktır. Daha fazla zaman ayırırım diyorsanız aylık kazanacağınız para 1000-3000 TL arasında değişkenlik gösterecektir. Ekip kurarak bu gelirlerin kat kat üstüne çıkabilmeniz mümkün. Her makalemizde söylediğimiz gibi kendinize kuracağınız ufak çaplı ekipler üretim hızınıza büyük ölçüde katkı sağlayacağı için, elde edeceğiniz kazanç hızla artacaktır.

Başvuru örneği: “Adım Hatice Güney, adana sarıçamda da oturuyom 38 yaşındayım üç çocuk annesiyim biri okula gidiyor ihtiyaclarini karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var

Mail adresinizi ve cep telefonunuzu iș veren harici kimse göremez. Dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır. Yukarıdaki tarzda kendinizi tanıtan bir cümle istiyoruz dönüş yapabilmemiz için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Yașadığınız il ve ilçe, cep telefonu no ve mail kesinlikle geri dönüș için yazılmalıdır.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • SevgulCevapla

  İst Pendik ev hanımı.1 çocuk sahibi ve işe ihtiyacım var

  Nis 21, 2019 15:12
 • İlgi yazanCevapla

  Emekliyim, ek işe ihtiyacım var. Evde kalem ve silgi paketleme işi yapabilirim.

  Nis 21, 2019 17:06
 • YaseminCevapla

  Paket işi istiyorum

  Nis 22, 2019 07:45
 • NesibeCevapla

  Adım nesine 28 yaşındayım Manisa kırkağaçta oturuyorum 2 çocuk annesiyim bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Nis 22, 2019 15:23
 • NurgülCevapla

  Kocaeli dilovası

  Nis 23, 2019 05:52
 • özlemCevapla

  tekirdağ çorluda oturuyorum ev aldım çocuğum okula gidiyo ödemelerim var acil evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var

  Nis 24, 2019 13:06
 • Tugba bulduCevapla

  Adim tugba buldu 34 yasindayim ankara sincanda yasiyorum evliyim 2 cocugum var esim issiz annemin yaninda kaliyoruz anneminde durumu kotu kiramizi bile odeyemiyoruz.para kazanmaya ihtiyacimiz var cocuklarimin ihtiyaclari icin ayrica borclarimiz da var lutfen acil is istiyorum.annem ve esim yardim eder. Tel no 05318742603

  Nis 24, 2019 22:26
DMCA.com Protection Status