EVDE MEVLÜT ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 798 defa okundu

Geçim sıkıntısı çeken herkes için ek gelire ihtiyaç vardır. Bu ek gelir için çoğu dışarıya gidip fazlaca vakit kaybetmek gerekir. Fakat ekonomik koşulların değiştiği günümüzde artık evden para kazanmakta mümkün. Yapacağınız şey incelemeler araştırmalar yapmak. Evde toka paketleme işi ve diğer evde yapılacak işler hem vakit kazanmanıza hemde daha az yorulmanıza sebep olacaktır. İki işi aynı anda idare etmek elbette zor olacaktır. Ama stratejik davranarak üstesinden gelebilirsiniz.

Ev hanımları bilir; el işlemesi yapılan her ürün başarı için doğal bir sonuçlar. Bir hikayesi vardır her desenin, her işçiliğin.

Mevlüt Şekeri Nedir?

Son zamanlarda sıkça artan organizasyonlarda misafirlere ikram bir hayli gösterişli oluyor. İlk diş, nişan, doğum günü ve mevlütler bu abartılı organizasyonların başında geliyor. Anlamını tam yansıtmasa da sunuma özen veren kadınlar için her detay çok önemlidir. Eskiden beri geleneklerimizde olan bir durumdur okunan mevlütten sonra misafire yemek verip şeker dağıtmak. Ama artık o limonlu, portakallı şekerler yok. Şık kutularda sunulan bademler çikolatalar var. Hayat gelişim ve değişim serüveni için geniş bir sahnedir. Zaman geçtikçe beklentiler artar. Görüntüler yenilenir. Sonu yoktur  bunun. Her trend yeni bir tüketim alışkanlığını beraberinde getirir. Tüm bu sosyal konular şöyle dursun; biz işin biraz ekonomik boyutunu irdeleyelim. Birilerinin sunum telaşı sizin ekmek kapınız olabilir.

Mevlüt Şekeri Nasıl Paketlenir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu şekerler modern çağa uydurmuş gösterişli olmalıdır. Müşterinin isteğine göre belirlenen şekerler şık özel kutu ve ambalajlara yerleştirilir. Genelde kartondan oluşan bu kutular üçgen görünümü verir. Hazır olarak temin edebileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. Kutuların üzerine kimin mevlüdü olduğu ya da dua yazılabilir.

Mevlüt Şekerini Nasıl Satabilirim?

Önceki yazılarımızda da belirttiğim gibi sosyal medya  hesapları bu konular için geniş bir pazardır. Ya da toplu iş alabilen organizasyon şirketlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer  ürünleriniz beğenilirse sürekli sipariş alabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • ÖznurCevapla

  Merhaba,
  İstanbul Küçükyalı da ikamet ediyorum. Bu işe ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum. Teşekkürler,
  Syg

  Şub 17, 2020 10:11
 • Deniz tekinCevapla

  Acil ise ihtiyacim var bahcelievler çamlık caddesinde ikamet etmekteyim

  Şub 19, 2020 11:29
 • FatmaCevapla

  Merhaba ev hanımıyım kicuk bebegim var calisamiyorun ise ohtiyacim var

  Şub 20, 2020 10:55
 • KubraCevapla

  İse ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

  Şub 20, 2020 11:24
 • ÇağlarCevapla

  Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  Şub 22, 2020 09:31
 • Kezban GültekinCevapla

  Adım kezban Gültekin evliyim bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Şub 22, 2020 15:53
DMCA.com Protection Status