EVDE MEVLÜT ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 306 defa okundu

Geçim sıkıntısı çeken herkes için ek gelire ihtiyaç vardır. Bu ek gelir için çoğu dışarıya gidip fazlaca vakit kaybetmek gerekir. Fakat ekonomik koşulların değiştiği günümüzde artık evden para kazanmakta mümkün. Yapacağınız şey incelemeler araştırmalar yapmak. Evde toka paketleme işi ve diğer evde yapılacak işler hem vakit kazanmanıza hemde daha az yorulmanıza sebep olacaktır. İki işi aynı anda idare etmek elbette zor olacaktır. Ama stratejik davranarak üstesinden gelebilirsiniz.

Ev hanımları bilir; el işlemesi yapılan her ürün başarı için doğal bir sonuçlar. Bir hikayesi vardır her desenin, her işçiliğin.

Mevlüt Şekeri Nedir?

Son zamanlarda sıkça artan organizasyonlarda misafirlere ikram bir hayli gösterişli oluyor. İlk diş, nişan, doğum günü ve mevlütler bu abartılı organizasyonların başında geliyor. Anlamını tam yansıtmasa da sunuma özen veren kadınlar için her detay çok önemlidir. Eskiden beri geleneklerimizde olan bir durumdur okunan mevlütten sonra misafire yemek verip şeker dağıtmak. Ama artık o limonlu, portakallı şekerler yok. Şık kutularda sunulan bademler çikolatalar var. Hayat gelişim ve değişim serüveni için geniş bir sahnedir. Zaman geçtikçe beklentiler artar. Görüntüler yenilenir. Sonu yoktur  bunun. Her trend yeni bir tüketim alışkanlığını beraberinde getirir. Tüm bu sosyal konular şöyle dursun; biz işin biraz ekonomik boyutunu irdeleyelim. Birilerinin sunum telaşı sizin ekmek kapınız olabilir.

Mevlüt Şekeri Nasıl Paketlenir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu şekerler modern çağa uydurmuş gösterişli olmalıdır. Müşterinin isteğine göre belirlenen şekerler şık özel kutu ve ambalajlara yerleştirilir. Genelde kartondan oluşan bu kutular üçgen görünümü verir. Hazır olarak temin edebileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. Kutuların üzerine kimin mevlüdü olduğu ya da dua yazılabilir.

Mevlüt Şekerini Nasıl Satabilirim?

Önceki yazılarımızda da belirttiğim gibi sosyal medya  hesapları bu konular için geniş bir pazardır. Ya da toplu iş alabilen organizasyon şirketlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer  ürünleriniz beğenilirse sürekli sipariş alabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • FilizCevapla

  Elim çok hızlıdır bu gibi işler çok yaptım çocuğum hasta çok ihtiyacım var bu işe lütfen bana bir iş verin numaram /05523169197

  Ara 26, 2019 12:23
 • Sevim UYARCevapla

  Merhaba iyi çalışmalar evde ek iş yapmak istiyorum. Çorap veya kalem paketleme VS bu konuda nasıl yardımcı oluyorsunuz ve çalışma şartları nasıl bilgi verirseniz sevinirim.

  Ara 27, 2019 19:34
 • BurcuCevapla

  Merhabalar.Her türlü ise elim yatkındır.ise ihtiyacım var.itinalı ve hızlı çalısabilirim.Detaylı bilgi almak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ara 29, 2019 18:34
 • Dudu aksoyCevapla

  Denizli bahçeli evler acil işe ihtiyacım var

  Oca 05, 2020 20:30
 • Şenay demirezCevapla

  Evden iş yapmak istiyoruz iki kişiyiz

  Oca 07, 2020 11:23
 • SevgiCevapla

  Elinizde paketleme isi olarak ne varsa yapabiliriz ailemle yapiyoruz kalabaligiz istenilen gunde tarihte teslim edilir 05060961927

  Oca 12, 2020 22:41
 • SongülCevapla

  Songül Bolat Kocaeli Çayırova İnönü mahallesi

  Oca 13, 2020 00:34
 • melikeCevapla

  iki kişiyiz surekli olarak evde iş yapmak istiyoruz eskişehir.

  Oca 16, 2020 10:33
DMCA.com Protection Status