EVDE MİKROFİBER BEZ PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 7 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 598 defa okundu

Sizler için günlük olarak evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için evde mikrofiber bez paketleyerek para kazanma yollarını anlatacağız. Artık insanlar bez bulmak için çocuklarının yada büyüklerin t-shirtlerini yırtıp temizlik bezi olarak kullanmıyor. Burada daha çok profesyonel çalışanlar ve iş yerleri genellikle görünüm açısından ve temizleme bakımından daha çok mikrofiber bezleri tercih etmektedirler. Birçok mikrofiber bez firması da ürettikleri bezleri kişilere göndererek bunların paketlemelerini istemektedirler. Bunun içinde genellikle evde çalışmak isteyen bayanları tercih etmektedirler. Sizde evde bez paketleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için hiçbir maliyet ödemenize gerek yoktur. Çünkü bütün gerekli malzemeleri firma sizlere gönderiyor ve sizde sadece paketin içine bırakıp poşetlemesini yapıyorsunuz.

Mikrofiber bez paketleme işi nasıl yapılır

Mikrofiber bez paketleme işi oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapmanız gereken firmaya başvuru yapıp firmanın sizlere gönderdiği farklı renklerdeki bezleri birbirinin üstüne koyup firmanın ambleminin olduğu poşetin içine bırakarak paketlediğinin bezleri firmaya ay sonunda teslim etmektir. Firmalar bunun için genellikle çalışkan insanları tercih etmektedirler. Bunun sebebi ayda minimum sizden 7000 paketlenmiş mikrofiber bezi istemelerinden dolayıdır. Sizde kendinize güveniyorsanız bu firmalarla iletişime geçerek hemen işe başlayabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi girerek firmaların sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlar kesinlikle alt kısıma yorum bırakın kim görecek demeyin. Çünkü firmalar bunun için eleman aramaktadırlar. Sizde bu firmaları araştırarak yada alt kısıma iletişim bilgilerinizi girerek firmaların sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlar internetten para kazanma yollarını öğrenmek oldukça basittir. Sadece bir işe takılıp kalmayın. Eğer yeteneklerinize uyan işler varsa hemen başvuru yapın. Bunu neden diyorum insanlar hiçbir şey yapmadan iş yok düşüncesine girmektedirler. O yüzden umutvar olun ve hemen araştırmaya koyulun. Emin olun size uygun bir iş kesinlikle vardır. Sadece araştırma yapmanız gerekmektedir. Talep de bulunmazsanız firmalar sizinle iletişime geçemez. O yüzden bir an önce harekete geçin ve kazanç elde etmeye başlayın.

Bu yazımızında sonuna geldik. Hepinize hayatınızda bol ek iş diliyorum. Ek iş fikirlerini diğer yazılarımızı da okuyarak öğrenebilirsiniz. Tek bir işte çakılı kalmayın. İş veren firmalar da sitemizin alt kısmında bulunan yorum bölümüne bilgilerini yazarak sizlerle iletişime geçebilirler. O yüzden sizde kendi bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayın.

 

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • FerideCevapla

  Burs a osmangazi çukurcada oturuyorum 10kişilik arkadaş grubumla her türlü paketleme işi yapabiliriz

  Eki 07, 2018 22:05
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Feride Hanım. Ek iş yazılarımızdaki aşamaları yerine getirerek hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar.

   Eki 10, 2018 10:46
 • ŞengülCevapla

  Bu işten kazancım ne olacak

  Eki 08, 2018 13:16
  • Ekiş YazarıCevapla

   Yapacağınız işin niteliğine göre değişir ücretler.

   Eki 10, 2018 10:51
 • kadriye şenkayaCevapla

  fiber bez paketlemek istiyoruz izmir buca

  Eki 09, 2018 13:31
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Kadriye Hanım. Ek iş yazılarımızdaki aşamaları yerine getirerek hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar.

   Eki 10, 2018 10:46
  • Ekiş YazarıCevapla

   Yapacağınız işin niteliğine göre değişir ücretler.

   Eki 10, 2018 10:50
DMCA.com Protection Status