EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 18 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 1.082 defa okundu

Günümüzde evden ek iş imkânları giderek popüler olmaya başlamış ve firmalar bu anlamda daha fazla sayıda ve çeşitte işi evden yapılmasını sağlamışlardır. Evde nikâh şekeri yapma işi ise çok fazla özel yetenek ve tecrübe gerektirmeyen bir iş çeşididir. Bu anlamda bu ek işe talep oldukça fazladır.

İnsanlar bu ek iş imkânları ile aile bütçelerini destek olmaktadırlar. Ülkemizin ekonomik coğrafyası incelendiğinde bazı bölgelerde iş imkânlarının kısıtlı ücretlerin ise az olduğu görülmektedir. Bu manada ek iş imkânları insanların yardımına yetişerek aile bütçesinin dengesi konusunda oldukça pozitif bir etkisi olmaktadır. Üstelik mesai sınırlaması gibi unsurların olmaması insanların boş zamanlarında bu işleri yapabilmelerini sağlamaktadır.

Evde Nikâh Şekeri Para Nasıl Kazanılır?

Evde nikâh şekeri ek işi çok fazla özel yetenek ve tecrübe gerektirmeyen işler sınıfından olması yoğun bir talep ile karşılaşılmasını sağlamaktadır. Bu anlamda bu ek iş fırsatında dikkat ve verilen siparişlerin zamanında teslimi en önemli ayrıntı olarak dikkatleri çekmektedir. Özellikle nikâh ve düğünlerin yoğun olduğu yaz aylarında talep olan bu ek iş imkânı için tüm nikâh şekerleri çeşitlerini, ambalajları ve diğer donanımları siparişi üstlenen kişilere ulaştırılmaktadır.

Evde nikâh şekeri yaparak para kazanma ek işi için verilen nitelikte paketleme yapmak önemlidir. Özellikle paket içerisindeki şeker sayarı ve türlerinin istenildiği gibi dağıtılması ve hijyen bu ek ş imkanında oldukça önemlidir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Ek İşi Kazancı

Evde nikâh şekeri paketleme ek işi kazancı paketlenen nikâh şekerlerinin kilosuna göre belirlenmektedir. Bu iş imkânı ile birlikte ortalama 950 TL gibi bir oranda kazanç ek gelir sağlanması olasıdır. Paketlenen nikâh şekeri sayısı arttıkça aylık kazancın aynı oranda artması mümkündür.

 

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • NeslihanCevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Emekli öğretmen im. Istanbul atasehir de yaşıyorum.

  Mar 04, 2019 17:20
 • Zeynep AktaşCevapla

  Isparta da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  Mar 11, 2019 13:15
 • SevcanCevapla

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz.

  Mar 19, 2019 16:33
 • Bakiye öçalCevapla

  Selam aleyküm evde ek işe ihtiyacım var gaziantep lütfen

  Mar 20, 2019 18:11
 • MeralCevapla

  Evde paketleme işi ile ilgili bir bilgi verir misiniz her paketleme işi olur lütfen bi dönüş yaparmısınız

  Mar 26, 2019 15:32
 • DeryaCevapla

  İstanbul Beykoz’da oturuyorum. Evde paketleme işi ile ilgileniyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Mar 26, 2019 20:31
 • Merve YeşilyurtCevapla

  Acil ihtiyacım var ankarada yaşıyorum

  Nis 09, 2019 07:57
 • GulmisalCevapla

  Bilgi alabilir miyim

  Nis 15, 2019 11:23
 • Arzu köklüCevapla

  Merhaba. İstanbul/küçükçekmece’de yaşıyorum. Evliyim. Gelir düzeyimiz yeteri derecede olmadığında evden iş yapmaya ihtiyacım var. Paletleme, montaj, boyama gibi birçok iş yapabilirim. Gerçekten işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Nis 16, 2019 21:58
DMCA.com Protection Status