EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPMA İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 339 defa okundu

Düğünler artık bir çok detaydan oluşmaktadır. Her şey ince ince düşünülmekte güzel sonuçlara ulaşılmaktadır. Davetliler, ikramlar, görsel, salon, müzik ve danslar en önem verilmesi gereken konulardandır. Düğünler tabiri caizse bir kutlamadan çok bir şölene dönüştürülen olgulardır.

Davetlilere yapılan ikramların yanı sıra verilen hediye ve hatıralarda önemlidir. Öncelikle düğünün ruhunu ve gelin damadı temsil etmelidir. Ve yaşamaya değer olmalıdır anılarda. Sevgiyi, masumiyeti, iki hayatın birleşimini anlatmalıdır her bakana. Bu sebeple çiftler düğün hazırlığı yaparken verilecek şekerlere ve hatıralara önem vermektedir. Bu şekerlerin lezzetinden çok görüntüsü önemlidir. Beyaz tüller, danteller, çiçekler, inciler yani güzel bir günü anımsatacak her şey bu şekerlerin olmazsa olmazıdır.

Evde Nikah Şekeri Yapma İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Evde nikah şekeri yapma işi eğer görsele önem verir ve belli bir çevre edinirseniz elbette iyi paralar kazandırır. Yapmanız gereken ilk iş güzel tasarımlar yapıp güzel bir sunum ve dekor ile fotoğraflarını çekip sosyal medyaya koymak. Bu hesapların takipçisi çok olmalıdır. Özellikle evlilikle ilgili sitelerle ilişkili olmalıdır. Buradan elde ettiğiniz takipçilerin fotoğrafları görmesini sağlayarak faaliyet alanınızı genişletebilirsiniz. Sunumlarınızı beğenen müşteriler ilk siparişlerini kısa zaman sonra vereceklerdir. Şeker başı fiyat vererek kazançlı bir alış-veriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sadece sosyal medyadan değil organizasyon şirketlerinden de müşteri kazanabilirsiniz. Artık büyük şehirlerde bu tarz şirketler bulmak çok kolay. Onlara numune olarak yaptığınız şekerlerden bazılarını götürüp gösterin. Eğer ürünlerinizi farklı ve satışa uygun bulurlarsa bir alıcı bulmak çok kolaylaşır. Gelen çiftlere seçenek olarak sizin şekerleriniz gösterip beğeni toplamınızı sağlarlar. Aranızı bu tarz iş yerleri ile sıkı tutarak bile belli bir müşteri potansiyeline sahip olabilirsiniz.

Unutmayın görsel çok önemlidir. Kolay ve hızlı para kazanabileceğiniz bu tarz işlerde güven de iş verenin en çok aradığı şeydir.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Songül IşıkCevapla

  Ev de paket le işi arıyorum Baya dır elimden her iş gelir daha önce bir çok şeyler yaptım guvene bilirsiniz 8htoyacim var yardımcı olursanız çok sevinirim

  Ara 07, 2019 18:47
 • SeherCevapla

  Merhaba iş hakkında bir bilgi alabilirmiyim istanbul basaksehir adresim

  Ara 08, 2019 21:50
 • büşra ertürkCevapla

  Öğrenciyim. Ankara-Altındağ da kardeşimle yaşıyorum ek iş olarak nikah şekeri paketlemek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar

  Oca 07, 2020 15:46
 • Sevcan GÜLCAN COŞKUNCevapla

  Paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 14, 2020 20:39
DMCA.com Protection Status