EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPMA İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 31 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 408 defa okundu

Değerli Okurlar!

Yepyeni bir iş imkanı ile karşınızdayız. Evet insanlar; hayat standartları arttıkça yaşadıkları her özel anın kusursuz olmasını ve hafızalardan hiç silinmemesini isterler. Bu özel günlerin başında düğün merasimleri gelir. Gelin ve damadın aylar hatta yıllar önce tasarlamaya başladığı ve her detayın ayrı ayrı düşünüldüğü en önemli günlerden biridir. Salon, müzik, tasarım, konsept, renkler, çiçekler , ikramlar ve büyüleyici onlarca yarıntı için zaman ayrılır ve hiç bir ayrıntı kaçırılmaz. Bu özel günde yapılan tüm aşamaların gelin ve damadın içine sinmesi çok önemlidir.

Onca güzelliği paylaştığınız 2-3 saatte konukları memnun etmek ve onlara bu özel günden bir hatıra vermekte önemli bir iştir. Daha önceki yazılarımızda kına paketleme işlerinin üzerinde oldukça durmuştuk. Şimdi de düğünlerin olmazsa olmazı nikah şekerleri üzerine durmamız gerek.

 

Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Bu başlık aslında herkesin tarzına ve zevkine göre değişir. Bazen çok farklı ve ilgi çekici oluyor bu şekerler. Ama çoğunda gelinliği temsil eden tüller güpürler danteller vardır. Şeker olarak da uzun süre dayanıklı olacak olan badem şekeridir. Zaten adının şeker olduğuna bakmayın siz yensin diye verilmiyor hiç bir konuğa. Saklanıp anılarda yaşasın diye veriliyor. Bir de süs eşyası olarak kullanılabilen nikah şekerleri vardır. Onlar bu bahsimizden hariçtir. Çünkü genelde fabrikasyon ürünler kullanılıyor o tür şekerlerde.

 

Müşterileri Nasıl Bulacağım?

Öncelikle yaşadığınız bölgedeki insanlarla iletişiminizin iyi olması gerekiyor. Sosyal medyayı aktif ve etkin kullanmalısınız. Örnek olarak bir çok ürün yapmalı ve bunları o sosyal medya hesaplarından paylaşmalısınız. Bunu yaptıkça bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Ve böylelikle düğün yapacak kişilere daha rahat ulaşabilirsiniz. Başlangıçta uygun fiyatlar vererek de kalıcılığı yakalayabilirsiniz.

Ek iş olarak hem kolay hem de maliyetsiz işleri tercih etmeniz zamandan tasarruf etmenize yardım edecektir. 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Mehtap ucakCevapla

  Slm adım Mehtap ucak ev hanımıyım 35 yaşındayım becerikli ve hızlıyım adresim Hürriyet mahallesi vatan caddesi İstanbul AP no 4 kat 8 ÇAĞLAYAN Kağıthane İstanbul tel 0541.350.45.09

  Eki 31, 2019 17:37
 • Arzu BahattinCevapla

  Evde paketleme işi yaparım

  Kas 09, 2019 14:51
 • Emine danacıCevapla

  Sanliurfa haliliyede oturuyorum yardimci olurmusunuz

  Kas 10, 2019 22:39
 • FikretCevapla

  Bu işi almak istiyorum gerekirse ekibimi kurabilirim

  Kas 12, 2019 08:31
DMCA.com Protection Status