EVDE ORGANİK REÇEL YAPARAK PARA KAZANMA!

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 332 defa okundu

Bir takım sebeplerden ötürü dışarıda çalışmaya uygun olmayanlar için benzersiz iş fikirleri ile karşınızdayız!

Özellikle çocuklu anneler, engelliler ve yaşlılar için çok vakit harcamadan, oturduğu yerden para kazanabilirler. Paketleme işleri hem kolay yapılmakta hemde maliyetsizdir. Az zamanda çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

İhtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için bir işle ya da bir maaşla yetinmek gittikçe zorlaşıyor. Bu sebeple herkesin bir ek işe ihtiyacı oluyor. Aile bütçenize katkıda bulunabilceğiniz hemde yeteneklerinizi fark edeceğiniz fırsatlar aslında elinizin altında. Yeter ki bir yerlerden başlayın.

REÇEL NE KADAR KAZANDIRIR? 

Reçel normalde çok pahalı bir ürün değildir. Fakat organik ürünler elbette iki katı fiyatına satılmaktadır.  Özel marketlerde ilgililerine sergilenen bu özel ürünler yeterince göz doldurmalıdır. Şık kavanozlar ve bilgilendirici yazılar ile de işe ne kadar ciddiyetle yaklaşıldığı gösterilmelidir.

REÇEL YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

Ülkemiz bitki örtüsü çeşitliliği açısından çok bereketli bir ülke. Hemen hemen her bölgede farklı türden yüzlerce meyve türüne rastlamak mümkün. Kayısıdan vişneye gülden ayvaya kadar çeşit çeşit meyvelerin değerlendirildiği en önemli alanlardan biri de reçel yapımıdır.

Anneannelerimizden kalma onlarca çeşitte mükemmel lezzet, yakalamamız esas meseledir. Reçelde hijyende tabi ki çok önemli bir unsurdur. Yapımı hem kolay hemde maaliyetsizdir. Mevsiminde toplanmış en taze meyveler önce iyice yıkanır. Ardından büyük kaplarda şekere yatırılır. Sonra kaynatılmaya bırakılır. İyice kıvam aldıktan sonra reçeliniz hazır sayılır. Geriye kalan iş kavanozlara ayırıp süsleme yapmaktır. Kavanozlar organik simgeleri ile damgalanabilir. Bu durum tüketicinin güvenini daha da artıracaktır. Küçük renkli kağıtlara da içerik ile ilgili bilgiler yazılarak kavanozun en görünür kısmına yapıştırılabilir.

 

Kendi güvenliğiniz için lütfen yazılarımızın altına özel bilgilerinizi yazmayın. Yeni bir iş fikrinde görüşmek üzere!

 

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status