EVDE ÖRGÜ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA!

Ek iş, ek gelir kategorisine 22 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 387 defa okundu

Malum önümüz kış. Sıcacık kazaklara, atkılara, şapkalara kim hayır diyebilir ki? El işi emek emek işlenmiş onlarca ürün içimizi ısıtmak için yıllardan beri büyük annelerimiz tarafından özenle örülür. Düşük maliyetli iplikler ile yapması onlar için büyük zevk olan kazak vb. örgü ürünler artık günümüz modern dünyasında da gözde. Hatta sadece kazak bere eldivenler değil çok çok eskilerde kullanılan örgü etek ve elbiselerde çok moda. Yani kış sezonu açılır açılmaz tüm vitrinlerdeki yerini alıyor örgüler. Kot ceketlerin kollar, otantik çantalar, dikişsiz pantolonlarda sık sık rastlıyoruz örgü detaylarına.

Aslen gizemlidir örgüler. Her bir ilmek bir hikaye anlatır duymasını bilene. Gözyaşları saklıdır çok derinlerine. Desenlerine gizlenmiştir gizli aşklar ve renklerine büyülenmiştir her dert tasa. Yani köklü bir geçmişe derin bir anlama sahiptir örgüler bizim kültürümüzde.

Konu evde ek iş ise maharetli hanımlar devreye girer. İki şiş bir iplik ile harikalar oluşturulur.

Evde Örgü İşi Nasıl Yapılır?

İnternetten ya da kadın dergilerinden farklı desenler belirlenir. Kullanımı kolay şişler seçilir. Ve tabi ki olmazsa olmaz rengarenk iplikler alınır. Tüm materyaller hazır olduğuna göre başlayabiliriz. Özenle el emeği örgüler işlenmeye başlanır. Özellikle kazaklara verilen modeller çok önemlidir. Çünkü en çok talep edilen kazaklardır. Ardından çocuk atkı bere takımları çok fazla talep görmektedir.

 

Evde Örgü İşinden Nasıl Para Kazanılır?

Her mahallede her ilçede muhakkak bir tuhafiye veya çeyizci bulunur. Size verdiğimiz bu iş fikrinde de ulaşmanız gerekenler işte tam olarak bu tuhafiyeler. Küçük işletmeler olduğu için sizin emeğinize saygı duyacak ve raflarının en özel yerine koyacaklardır. Ya da belediyelerin yada çeşitli toplum kuruluşlarının kadın emeği temalı fuar ve sergilerinde sergilenebilir ürünleriniz.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • HülyaCevapla

    Evde su paketlerim istanbul ümraniye

    Eki 23, 2019 20:47
DMCA.com Protection Status