Evde overlok nasıl yapılır? Evlere overlok işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları kategorisine 22 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 12.996 defa okundu

Bu yazımız ile sizleri evlere overlok işi veren firmalar ile buluşmanıza vesile olarak tanıştırmaya çalışacağız. Evde overlok nasıl yapılır? Sorusunu ise elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Gün ve zaman akıp gittikçe evde iş sektörü hızlılığını kaybetmeden devam etmektedir.

Bunlara nazaran bir ek iş olarak görülen evde overlok işi çoğunluklu olarak bayan kesime hitap etmektedir. Bayanların el becerisine bakan bir durum dur aslında. Bu ek işi yapmak istiyorsanız muhakkak daha öncesinde bu tarz ve buna benzer ek iş yapmış olmalısınız. Yani tecrübeniz bu sektörde olmak zorundadır.

Evlere overlok işi veren firmalar tercih ettiği kesim genelde Türkiye genelinde olabiliyor. İşleri kargo ile gönderim yapabiliyor. Yakın bölgelere ise kendi servis araçları ile müdahale ederek işlemleri tamamlayabiliyorlar. Evde overlok işi genelde çoğunluklu olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli , Sakarya, İzmit gibi illerden gelmektedir. Fakat diğer gelen illerden de siparişler alınarak evlere iş gönderilebiliyor.

evde-overlok-nasil-yapilir-evlere-overlok-isi-veren-firmalar

Evlere overlok işi veren firmalar, Evde overlok nasıl yapılır?

Evlere overlok işi veren firmalar bu ilan altından sizin başvurularınızı dikkate alarak size ulaşabilir. Bu hususu dikkate alarak kendinizi ifade edecek cümleler ile başvuru göndermeniz önerilmektedir.

Evde overlok yapımı işi oldukça basit ve çoğu bayanın bildiği bir sektördür. Biraz terzilik ve dikim işlerini iyi bilmek gerekmektedir. Sonrasında ise size verilen ölçülere, ebatlara göre overlok kesimi yapılarak işleme durumu varsa işlemesini yapıyorsunuz.

Yüksek ve sizi tatmin edici rakamlar olabiliyor. Evde iş yapacak olan bayanlara önerimiz evlere overlok işi veren firmalar ile buradan görüşme yaparak kendilerine uygun overlok işini almaları daha doğru olacaktır.

Evde overlok işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmından kendinizi ifade edecek cümlerle başvuru yapıp sesinizi bu ilan altından evlere overlok işi veren firmalara duyurabilirsiniz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • RukiyeCevapla

  İki tane overlok makinem var kapşon omuz kol yan kısacası overlok işi arıyorum

  Eyl 30, 2019 20:24
 • KayraCevapla

  İyi günler.10 yıllık usta overlokcuyum. Evimde 4 iplik. iplik kersicili sıfır. Jack c4 makinamla parça başı overlok işlerinizi bekliyorum. Aracimla işleri kendim alıp bırakabilirim. Yer bağcılar güneşli.

  Eki 01, 2019 08:27
 • KayraCevapla

  İyi günler. 10 yıllık usta overlokcuyum. Evimde 4iplik. İplik kersicili sıfır Jack c 4 makinamla yan çatma kol takma overlok parça başı işleriniz. Itinali ve temiz olarak yapılır. Yer bağcılar güneşli. İşleri arabayla kendim alıp beraka bilirim.

  Eki 01, 2019 08:33
 • FatmaCevapla

  Sakarya Ferizli de oturuyorum evde ovarlok makinam var ovarlok işinde çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  Eki 09, 2019 05:49
 • Hatice KaracobanCevapla

  Ovorluk isi yapabilirim

  Eki 13, 2019 17:50
DMCA.com Protection Status