EVDE PEÇETE PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 2 Aralık, 2019 tarihinde eklendi, 345 defa okundu

Ev hanımlarının mutfaklarının olmaz ise olmazı renk renk peçeteler vardır. Misafirler için hazırlanmış tabakların yanına şık dekoru ile iliştirilmiş. Ya da yemek masalarında çatal bıçak altına özenle yerleştirilmiş. Yani faaliyet alanı oldukça geniştir. Bu peçetelerin en önemli özelliklerinden biri şıklığının yanı sıra dayanıklı da olmasıdır. Diğer kağıt havlulara göre daha kalındır.

Dekor peçete üreten firmalar paketleme aşamasında farklı ambalaj kullanarak bu güzel peçetelerin sunumunu daha da güzelleştirip alıcıların dikkatini çekmesini sağlıyor. Bu durumda büyük makinelere olan ihtiyaç azalmış oluyor. İnsan emeği ile el işi göz nuru bir çok ürün çıkabilir meydana. Firmalara ulaşıp kendiniz iş isteyebilir ya da açtıkları ilanları takip ederek paketleme işini alırsınız.

Evde Peçete Nasıl Paketlenir?

Evde peçete paketlemek aslında bir hayli kolaydır. Zaten peçeteler hazır olacak size firma tarafından getirilecektir. Sizin tek yapmanız gereken aldığınız peçeteleri sıralayarak süslü torbalara doldurmaktır. Her torba için küçük bir kurdalyeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Sunumun şık olmasına özen göstermelisiniz. Her torbaya kaç peçete konulacağı zaten yetkililerce size bildirilecektir.

 

Evde Paketleme işleri sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Maliyeti düşürdükten sonra evde belli periyotlar ile düzenli bir üretim yapabilirsiniz.  İş ahlakı bu konularda en önemli şeydir. İş verenin size güvenmesi ve malını gönül rahatlığı ile teslim etmesi dikkat etmeniz gereken unsurlardandır. Bu iş ahlakı size hayatınızın her alanında fayda sağlayacaktır. Bu fayda sayesinde ise özel sektörde aranan isim haline gelebilirsiniz.

Ekonomik koşulların getirdiği riskler karşısında kendinizi muhafaza etmek için ek işe ihtiyaç duyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iyice araştırma yapıp size en uygun işi bulmak.

Unutmayın Emek Olmadan Yemek Olmaz !

 

 

 

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • NurCevapla

  İzmir Karabağlar da ikamet ediyorum

  Ara 02, 2019 13:21
 • BüşraCevapla

  Istanbul Üsküdarda oturuyorum. Ekibim var 3kisiyiz. Zamanında teslim ederiz elimiz hızlı ve işe yatkın. Öğrenciyiz. Her türlü evde paketleme işini yapabiliriz. Dönüş sağlarsanız mutlu oluruz 🙂

  Ara 02, 2019 20:41
 • GüldürCevapla

  İstanbul silivride oturuyorum bu işe ihtiyacım var tecrübeliyim dönüş yaparsanız sevinirim

  Ara 03, 2019 09:18
 • HuriyeCevapla

  Meraba zonguldak ereglide yasiyorum sizden is vermenizi istiyorum

  Ara 03, 2019 13:45
 • MerveCevapla

  Evde pecete paketleme isi istiyorum grubumda var izmit kurucesmede oturuyorum

  Ara 04, 2019 22:16
 • HazalCevapla

  Aksaray merkezde ikamet etmekteyim pecete paketleme isini yapabilirim

  Ara 05, 2019 16:16
 • BerivanCevapla

  Bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı oourmusunuz

  Ara 08, 2019 06:28
 • BüşraCevapla

  Bnde paketleme işi yapmak ıstıyoz bılgı alabılırmıyız

  Ara 21, 2019 15:24
 • pınarCevapla

  ümraniye tavukçuyolu

  Oca 06, 2020 09:37
 • DerenCevapla

  Lütfen acil iş arıyorum

  Oca 12, 2020 15:04
DMCA.com Protection Status