Evde Pipet Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 25 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 171 defa okundu

Son bir kaç yıldır firmalar evinden çalışmak isteyenlere iş verip para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Evlere Ek İş Veren Firmalar aslında basit olan bu işleri ev hanımlarına yaptırarak işçilik maliyetlerini düşürüyor. Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları ister tek başlarına istersede komşuları ile birlikte yaparak evlerinin dütçesine katkıda bulunabilirler. Evinin ihtiyaçlarını karşılamak veya eşine destek olmak isteyen ev hanımları boş zamanlarını değerlendirip para kazanabiliyorlar.

Eve ek iş veren firmalar evinden çalışmak isteyen hanımlara günlük hayatta hepimizin kullandığı ve bildiği bir çok ürünü evinden çalışmak isteyenlere yaptırmaktadır. Evden çalışmak isteyenler firmalar tarafından ev hanımlarına verilen bu iş imkanlarından ister tek başına istersenizde komşu ve arkadaşlarınızla bir ekip kurarak yapabilirsiniz. Aslında bu gün bahsedeceğimiz işte firmalar tarafında ekip olarak çalışanlara verilmektedir. Lokantalardan kafelere barlardan otellere bir çok işletmede kullanılan Pipet paketleme işinin size para kazandırabileceğini biliyormuydunuz?

Tüm ev hanımları tarafından yapılabilecek ve özel bir yetenege sahip olmanızı gerektirmeyen bu iş sayesinde hızlı para kazanmaya başlaya bilirsiniz. Evde Pipet Paketleme İşi acil paraya ihtiyacı olanlara para kazandırabilir ve acil ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Evinizde yeterince boş zamanınız var ve dar bir gelire sahipseniz sizde evde ek iş veren firmaların ev hanımları için verdiği evde ek iş imkanından faydalanarak aile bütçenize destek olabilirsiniz.

Firmalar tarafından gönderilen malzemeler ile birlikte her pakette 50 adet olacak şekilde pipetleri paketlemeniz gerekmektedir. Aylık olarak firma size 5000 adet paketleme yapmanızı isteyecektir. Bunun için de Evde Pipet Paketleme İşi sayesinde 1500 TLı ek gelir elde etme şansınız vardır. Sizde alt kısımda verilen talimatları yerine getirerek evinizden çalışıp para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Pipet Paketleme işi veren yerlere nasıl ulaşabilirim?

Bu işi yapmak istiyorsanız öncelikle belirtmemiz gerekir ki isbilgileri.com sitesi ek iş vermemektedir. Sizleri ek iş veren yerlere nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vermektedir. Pipet paketleme işini yapmak isteyenler bulundukları ilçe veya ilde pipet satımı yapan yerlerden paketleme işi olup olmadığı hakkında bilgi alabilirler. Firmalar da ek iş vermek için sitemizi ziyaret etmektedir. Firmalar iş vermek istediğinde onlar da yorum kısmına bakarak bilgi bırakan kişilere ulaşabilmektedirler. Bunun için sizler de ad soyad bulunduğunuz il veya ilçeyi ve size ulaşabilmeleri için mail adresinizi yazarak bu yazının altına yorum bırakabiliriniz.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • FurkanCevapla

  Furkan kaplan ankara sincan 0553 284 6904

  Ağu 26, 2019 00:27
 • AsyaCevapla

  Kocaelide yaşıyorum

  Ağu 30, 2019 00:27
 • DuyguCevapla

  Tekirdağ çerkezköy ilçesinde yaşıyorum evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum

  Ağu 30, 2019 16:53
 • Esra bitmezCevapla

  Ben ev hanımıyim evde paketleme işi yapmak istiyorum Çerkezköy’de oturuyorum

  Eyl 05, 2019 14:06
 • MelekCevapla

  Merhaba,Istanbul maltepede oturuyorum. 21 yaşındayım. Üniversite okuyorum. Kendi masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eyl 05, 2019 22:36
 • NihatCevapla

  Bursa yeşilyaylada yaşıyorum

  Eyl 07, 2019 17:48
 • MinelCevapla

  Merhaba maltepe fındıklıda oturuyorum pipet paketleme işi yapmak istiyorum

  Eyl 12, 2019 20:43
 • GamzeCevapla

  Adım gamze. Evde 7 kişiyiz 4 kardeşiz 3 kişi okuyor ve babam yetişemiyor bu işe çok ihtiyacımız var annemle beraber yapmak istiyoruz aALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN istanbul eyüp sultanda oturuyoruz sabah akşam çalışacağımıza söz veriyoruz yeterki iş olsun babam çok sıkıntıda lütfen yalvarıyorum

  Eyl 17, 2019 13:12
DMCA.com Protection Status