Evde Pipet Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 9 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 2.695 defa okundu

Evde Pipet Paketleme İşi İle Para Kazanın

Günümüzde ek gelir denilen kavram genellikle part-time işler olarak görülmekte olup çoğu zaman tercih edilmeyen kaynaklar olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar, günde 3 4 saat çalışarak elde edebilecekler 500 TL gibi rakamları emeğinin karşılığı olarak görmemeleri nedeni ile pek tercih etmemektedir. Günümüzde ek gelire ihtiyaç duyan kesimler genelde öğrenciler ve ev hanımları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kişilere uygun ek gelir fırsatları ise platformumuz içerisinde paylaşılan iş fırsatları olduğunu belirterek ev ortamlarında rahatlıkla gerçekleştirebildiğini belirtmek istiyoruz. Bu yazımızda Evde Pipet Paketleme İşinden nasıl ek gelir elde edebileceğinizden bahsedeceğiz.

Pipetler, son zamanlarda paket halinde satılan sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimi sırasında kullanılan, sağlık için önemli olan etmenler arasında yer almaktadır. Özellikle ebeveynler, çocuklarının hassas olan sağlık durumlarını koruma altına almak amacı ile pipet kullanımına önem vermektedir. Pipet kullanımında her geçen gün meydana gelen artış, üretim faaliyetlerin giderek artmasına neden olmaktadır. Pipet üretimlerinin ardından satış işlemlerinin hızlıca başlayabilmesi için paketleme işlemlerine gerek duyulmaktadır. Bu anlamda devreye giren öğrenciler ve ev hanımları evde 6, 7 saat çalışarak düzenli ve güzel bir gelir elde edebilirler. Pipet paketleme işlemi için herhangi bir el yeteneğine sahip olmak gerekmiyor. Belirli bir adet pipet paketler içerisine yerleştirilerek paketleme işlemleri seri bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu iş ile aylık kazanılacak tutara gelecek olursak; 1,500 TL gibi bir tutar pipet paketleyerek kazanabilmektedir. Pipetleme işine başvuruda bulunmak isteyen kişiler gönderimiz altına YORUM atarak başvuruda bulunabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • SerapCevapla

  Pipet paketleme

  Eyl 21, 2017 14:07
 • ebruCevapla

  ıstanbul esenyurtdayım acıl paketleme ısı ıstıyorum 05340329403 acıl yardımcı olursanız sevınırım ıhtıyacım var

  Eyl 22, 2017 13:48
 • KadirCevapla

  Pipet paketleme.

  Ara 16, 2017 10:36
 • Ece musluCevapla

  Düzenli disiplinli çalışırım zamanında yetiştiririm işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum

  Şub 01, 2018 12:47
 • SultanCevapla

  Merhabalar. bu işi yapabilirim. geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

  Mar 17, 2018 10:50
 • Gamze SertkayaCevapla

  Istanbul,piper paketleme

  May 31, 2018 12:56
 • NAZLICevapla

  Evdeki boş zamanımızı ek gelire ihtiyacımız olduğu için ek iş yaparak değerlendirmek istiyoruz. Kocaeli/Gebze de ikamet ediyoruz.

  Tem 02, 2018 03:57
 • çağla sena keskinCevapla

  Kocaeli/İzmitte yaşıyorum. Öğrenciyim ve üç aylık süreçte ek kazanç istiyorum. Evde pipet paketleme yapabilirim.

  Haz 16, 2019 19:53
DMCA.com Protection Status