EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 6 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 120 defa okundu

Günümüz ekonomik koşulları her çalışan için ikinci bir ek iş ihtiyacı doğuruyor. Durum böyle olunca insanlar farklı alanlara yönelip kısıtlı sürelerde en çok ne kadar para kazanılır gibi araştırmalar yapıyor. Bu tarz ihtiyaçlarını gidermeniz için sizlere ek iş fikirleri sunarak aile bütçenize katkı sağlamanızı sağlıyoruz. Hemen hemen her insanın başarabileceği kolay ayrıntılı bir çok iş var aslında. Tek yapmamız gereken üretici bulmak. Anadolu’nun çeşitli yerlerinde üretim yapıp ayakta kalmaya çalışan ve makineleşecek  kadar büyüyememiş küçük ölçekli firmalar paketleme gibi nihai süreçlerde bazen dışarıdan yardım almaktadır.

ÜRETİCİYE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Bulunduğunuz bölgede geniş bir net work çalışması yaparak işe başlayabilirsiniz. Bu üreticilerle tek tek görüşme yaparak paketleme imkanı sunan fabrikaları tespit edebilirsiniz. Güvenilir ve dürüst bir firma olduğunu dikkat etmelisiniz. Ardından uyum sağlanırsa iş sizindir.

Evde Plastik Bardak İşi

Piknik iş yeri  ve  birçok yerde kullandığımız bu ürünler hayatımızı giderek kolaylaştırmaktadır. Kullanım alanı yaygınlaştıkça da olmazsa olmaz listemize girmektedir. Ancak paketleme esnasından büyük maliyetlere katlanıp pahalı makineler almaya gerek yoktur. Bunun yerine iş verenler bazen elden teslimat yapacağı kişiler ile yapmaktadır. Plastik bardak üreticisini bulduktan hemen sonra yapacağınız şey işi almaya çalışmaktır. Malzemeler için sizlere yüklü miktarda ürün ve paketleme için naylon torbalar verilecektir. Üzerine marka basmanız da istenebilir. Renk renk, desen desen ayrılan bardaklar 12’lik paketler şeklinde paketlenecektir.

Paketleme bittikten sonra iş vereni haberdar ediyorsunuz. Malları teslim ederken paranızı almayı unutmayın. 0 maliyet ve kolay el işçiliğiyle aile bütçenize birazda olsa katkı saplamış oluyorsunuz.

Hemen şimdi araştırmlara başlayabilir bu tarz talepleri değerlendirebilirsiniz. Evde eşiniz ve çocuklarınız ile rahatlıkla yapacağınız bu kolay etkinlik sayesinde ek olarak para kazanmanın yollarını bulun.

 

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Nebahat abasCevapla

  Bende almak istiyorum bilgi alabilirmiyim

  Eki 06, 2019 15:02
 • AyşenurCevapla

  Bende yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

  Eki 06, 2019 17:23
 • Selverr çelikCevapla

  Bende almak istiyorum bilgi alabilirmiyim

  Eki 06, 2019 18:00
 • MelikeCevapla

  Sakarya evde ek iş arıyorum

  Eki 06, 2019 21:29
 • DeryaCevapla

  Merhaba bu işe ihtiyavim var trabzon ben derya

  Eki 09, 2019 05:12
 • Esma UsluCevapla

  Evde 3 kişiyiz bu işe ihtiyacımız var

  Eki 09, 2019 15:38
 • ZeynepCevapla

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  Eki 14, 2019 00:01
 • Zeliha akinCevapla

  Kütahyada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  Eki 14, 2019 22:55
 • MerveCevapla

  Evde ek gelır

  Eki 15, 2019 14:52
DMCA.com Protection Status