EVDE POŞET PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 3 Kasım, 2019 tarihinde eklendi, 457 defa okundu

Ülkemizde poşetler artık paralıdır. Bu sebeple her poşetin bir mali değeri vardır. Hor kullandığımız israf ettiğimiz ve çevre kirliliğine sebep olan poşetler kıymetli hale geldi. Evimize aldığımız her poşetin ikinci bir kullanım şansı vardır. Hemen buruşturup çöpe atmak yerine kullanım alanlarını genişletebiliriz. Poşetler paralı olduğu için üretim de  daha hassas yapılmaktadır. Küçük yerlerdeki plastik fabrikaları poşet paketleme için elemana ihtiyaç duyabilir. Bunun için geniş çaplı araştırmalar yapmanız yeterli.

 

Poşet Nasıl Paketlenir?

Poşetler hacim kütle ve boyut olarak küçük olduğu için rulolar halinde paketlenmeye müsaittir. Üst üste konulan poşetler sarılarak aynı anda 100 poşet bile paket haline getirilmiş olur. Geriye kalan şey bu ruloları karton kutulara yerleştirip kullanıma hazır hale getirmektir. Ağırlık olarak da çok sıkıntı olmayacağı için binlerce poşet aynı kutuya toplanabilir. Bu şekilde yerden tasarruf edilmiş olacaktır. Poşet deyip geçmeyin belli incelikleri vardır elbette.

 

Poşet Paketlemeden Ne Kadar Kazanılabilir?

Poşet başı değil de kutu başı fiyat verilir genellikle. Fabrikalarının kendi mali işleyişine göre de değişebilir elbette. Poşet paketlerden maliyetiniz sıfır olacağı için zaten kazandığınız size kalacaktır.

Değerli Okurlar!

Hangi işi yapıyor oluyorsanız olun her zaman dikkat etmeniz gereken önemli hususlar vardır. Bu hususların en başında ticaret ahlakı ve dürüstlük gelir. Yaptığınız işin ehli olmaya çalışmakta başka bir önemli husustur. Hiç bir zaman yaptığınız işte yeterince iyi olduğunuzu düşünmeyin. Bu düşünce sizi köreltebilir. Ve artık hayatınız için mücadele etmemenize sebep olabilir. Kendi kişisel gelişiminize de katkı sağlayacak bir adımdır bu. Çünkü işte ki duruşumuz hayatı göğüslediğimiz kadardır. İşte ne kadar sabırlı isek kendi yaşamımızda da o kadar sabrediyoruz demektir. Hayata yenik düştüğünüz pencelerden sıkça bakın. Size öğreteceği çok şey var.

 

Sevgiyle Kalın!

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Emine yücelCevapla

  Batman’da yaşıyorum ek iş istiyorum

  Kas 03, 2019 10:35
 • HacerCevapla

  Ev Hanımı olduğum için bu işi evde yapabilirim

  Kas 03, 2019 15:53
 • Ufuk kaplanCevapla

  Çerkezköy de oturuyorum 05383443593

  Kas 03, 2019 20:35
 • Emine danaciCevapla

  Sanliurfa haliliyede oturuyorum bu isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  Kas 10, 2019 22:37
 • müjde kalyoncuoğluCevapla

  ev hnm52yaşındayımist beylikdüzünde yaşıyorum cok aktif biriyim boş oturmak bana göre deyilltfn bir şan istiyorumdikkatinize iy sabahlar saygılar

  Kas 11, 2019 23:19
 • NihalCevapla

  Evde poset isi yapmak istiyorum

  Kas 12, 2019 11:42
 • SerpilCevapla

  Merhaba, evde kazanç elde edebileceğim iş istiyorum. Desteğinizi rica ederim.

  Kas 12, 2019 18:16
 • MERYEMCevapla

  evde paketleme işi istiyor

  Kas 13, 2019 22:25
 • ÇavlanCevapla

  Adanada yaşıyorum üniversite öğrencisiyim paketleme işi arıyorum

  Kas 15, 2019 18:53
DMCA.com Protection Status