Evde Sabun Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 9 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi, 411 defa okundu

Evde Sabun Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Ev hanımları ev işlerini bitirdikten sonra boş zamanlarını geçirmek için evde ekstra iş yapmayı ve para kazanmayı tercih ediyorlar Bu işi komşularıyla bir takım olarak yapan birçok ev kadını var. Bu sayede hem boş zamanlarını geçiriyor hem de para kazanıyor ve ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Evlerde yapılan birçok ek iş var. Bunlardan biri de sabun paketleme işidir. Çeşitli renk ve hediye sabun paketlerinin kokuları ile bu iş modeli ile 1000 TL ve üzeri aylık gelir elde edilebilir.

Sabunu paketleme nasıl yapılır?

Sabun paketleme işi, detay istemeyen bir ek iş modelidir. Hazır olan kutuya sabunu koyup bunlarıda büyük koliye yerleştirmeniz yeterlidir..

Dikkat etmeniz gereken tek şey sabun size büyük kalıplar halinde gelir, sizde bu kalıpları istenilen boyuta göre kesmeniz gerekir. Keseceğiniz boyutları size iş veren verecektir. Sırasıyla tüm işlemleri yaptıktan sonra, sabun ambalajı ile bitmiş olacaksınız. Paketleme işi yaparken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size sağlayacağız. Bu malzemeler nelerdir;

Keskin bıçak yada keser yada maket bıçağı
Küçük not kağıtları
Sabun paketleri (size verilecek)
Paketler için koli (size verilecek)
Koli Bandı (size verilecek)

Şirket temsilcisi malzemeleri temin ettikten sonra size paketleme işini nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır. Aslında, örnekte önceden hazırlanmış birkaç sabun size vakanızın bir örneğini verecektir, örnek pakete bakabilirsiniz ve bunu kolayca yapabilirsiniz. Aşağıda, örnek bir sabun paketinin nasıl hazırlanacağını örnek olarak öğrenebilirsiniz.

Sabun Paketlemeden Ne Kadar Kazanırım?

Çalışmanıza bağlı olarak günlük yaklaşık 100 adet sabun paketlemek mümkündür. Şirkete işlerinizi düzenli ve eksiksiz olarak teslim ederseniz, haftada en az 500 TL kazanabilirsiniz. Şirkete bağlı olarak her paketten 50 kuruş yada 1 tl kazanabilirsiniz. Çünkü şirket şimdi tüm sabun paketleme işlerini size getirecek. Ekip olarak çalışıyorsanız ayda 2500 TL‘ye kadar para kazanabilir ve parayı takımla paylaşabilir ve sabit bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Şirket yetkilisi, evden günlük olarak tamamladığınız paketleri alır. Yaptığınız işi kontrol ederek ve sayarak rapor tutar. Eksik veya sorunlu ürün yoksa, işinizin miktarı günlük veya haftalık olarak teslim edilir.

İş her il, ilçe, mahalle, köy’de mevcuttur yani kargonun geldiği her eve iş verilir.

Nasıl başvururum?

Sabun paketleme işinden aylık 2500 TL net gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Ek işverenin yaptığı tüm başvuruları kontrol inceledikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonundan ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

Başvuru örneği: “Adım Hacer Güney, Bursa Gemlik’te yașıyorum  evliyim 2 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır.

Mail adresinizi ve cep telefonunuzu iș veren harici kimse göremez. Dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır.

Yukarıdaki tarzda kendinizi tanıtan bir cümle istiyoruz dönüş yapabilmemiz için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Yașadığınız il ve ilçe, cep telefonu no ve mail kesinlikle geri dönüș için yazılmalıdır.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Seda Ballı numaram 05537130613Cevapla

  Adım, Seda Ballı Ankara Yenimahallede yaşıyorum. Evliyim 1 çocuğum var. Ev hanımıyım ve 1 maaş gecimimize yetmiyorum. Eşimle birlikte yapacağım. Bu ışe ihtiyacımız var.

  May 09, 2019 15:10
 • zeynepCevapla

  ek iş olarak

  May 10, 2019 14:18
 • Erhan CEYLANCevapla

  Merhaba ben Sivas’tan Erhan CEYLAN evli ve 2 çocuk sahibiyim bu işe elim yatkındır. 3 kişi paketleme işini rahatlıkla yapabiliriz. Saygılarımla GSM: 0530 118 2555

  May 11, 2019 21:35
 • naciyeCevapla

  ismim naciye yurtkal 3cocuk annesiyim esim gunluk islere gidiyor sigortasi yok iki kizim okula gidiyor oglum 2yasinda calisamiyorum 05070952773

  May 12, 2019 22:02
 • Yakup YağcıCevapla

  Adım Yakup Yağcı, Burdur Merkez’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve Nişanlımla oturuyoruz. Elimiz hızlıdır nişanlımla beraber günlük 2000 adet paketleyebiliriz.

  Haz 06, 2019 12:45
 • Beyaz aydınCevapla

  Bende evde yapacağım bi iş arıyorum çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim mum işi kına işi ne olursa yaparım elazığdayım lütfen dönün

  Haz 14, 2019 10:08
 • Beyaz aydınCevapla

  Mrb ben beyaz aydın elazığda yaşıyorum 2 çocuk sahibiyim eşim boş işi yok ihtiyacım var bu işe lütfen dönün numaram 05314391523

  Haz 14, 2019 10:12
 • RojbinCevapla

  Sabun paketleme işi

  Haz 18, 2019 15:13
 • Aysenur erdemirCevapla

  Calismak ve para kazanmak istiyorum

  Tem 03, 2019 08:20
DMCA.com Protection Status