Evde Sabun Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 336 defa okundu

Ev hanımları ev işlerini bitirdikten sonra boş zamanlarını geçirmek için evde ekstra iş yapmayı ve para kazanmayı tercih ediyorlar Bu işi komşularıyla bir takım olarak yapan birçok ev kadını var. Bu sayede hem boş zamanlarını geçiriyor hem de para kazanıyor ve ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Evlerde yapılan birçok ek iş var. Bunlardan biri de sabun paketleme işidir. Çeşitli renk ve hediye sabun paketlerinin kokuları ile bu iş modeli ile 1000 TL ve üzeri aylık gelir elde edilebilir.

Sabunu paketleme nasıl yapılır?

Sabun paketleme işi, detay istemeyen bir ek iş modelidir. Hazır olan kutuya sabunu koyup bunlarıda büyük koliye yerleştirmeniz yeterlidir..

Dikkat etmeniz gereken tek şey sabun size büyük kalıplar halinde gelir, sizde bu kalıpları istenilen boyuta göre kesmeniz gerekir. Keseceğiniz boyutları size iş veren verecektir. Sırasıyla tüm işlemleri yaptıktan sonra, sabun ambalajı ile bitmiş olacaksınız. Paketleme işi yaparken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size sağlayacağız. Bu malzemeler nelerdir;

Keskin bıçak yada keser yada maket bıçağı
Küçük not kağıtları
Sabun paketleri (size verilecek)
Paketler için koli (size verilecek)
Koli Bandı (size verilecek)

Şirket temsilcisi malzemeleri temin ettikten sonra size paketleme işini nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır. Aslında, örnekte önceden hazırlanmış birkaç sabun size vakanızın bir örneğini verecektir, örnek pakete bakabilirsiniz ve bunu kolayca yapabilirsiniz. Aşağıda, örnek bir sabun paketinin nasıl hazırlanacağını örnek olarak öğrenebilirsiniz.

Sabun Paketlemeden Ne Kadar Kazanırım?

Çalışmanıza bağlı olarak günlük yaklaşık 100 adet sabun paketlemek mümkündür. Şirkete işlerinizi düzenli ve eksiksiz olarak teslim ederseniz, haftada en az 500 TL kazanabilirsiniz. Şirkete bağlı olarak her paketten 50 kuruş yada 1 tl kazanabilirsiniz. Çünkü şirket şimdi tüm sabun paketleme işlerini size getirecek. Ekip olarak çalışıyorsanız ayda 2500 TL‘ye kadar para kazanabilir ve parayı takımla paylaşabilir ve sabit bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Şirket yetkilisi, evden günlük olarak tamamladığınız paketleri alır. Yaptığınız işi kontrol ederek ve sayarak rapor tutar. Eksik veya sorunlu ürün yoksa, işinizin miktarı günlük veya haftalık olarak teslim edilir.

İş her il, ilçe, mahalle, köy’de mevcuttur yani kargonun geldiği her eve iş verilir.

Nasıl başvururum?

Sabun paketleme işinden aylık 2500 TL net gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Ek işverenin yaptığı tüm başvuruları kontrol inceledikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonundan ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

Başvuru örneği: “Adım Hacer Güney, Bursa Gemlik’te yașıyorum  evliyim 2 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır.

Mail adresinizi ve cep telefonunuzu iș veren harici kimse göremez. Dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır.

Yukarıdaki tarzda kendinizi tanıtan bir cümle istiyoruz dönüş yapabilmemiz için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Yașadığınız il ve ilçe, cep telefonu no ve mail kesinlikle geri dönüș için yazılmalıdır.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • MerveCevapla

  Benimde ihtiyacım var oğlum ve kızım la birlikte yapmak istiyoruz konya meram

  Nis 25, 2019 17:27
 • Elif eksiCevapla

  Ev hanimiyim bursada yaşıyorum evim kira işe çok ihtiyacım var

  Nis 25, 2019 18:21
 • zeynep sena ocakCevapla

  annemle birlikte izmit merkezde yaşıyoruz. annemin çalışabilecek vakti ve motivasyonu var.

  Nis 26, 2019 13:56
 • EmineCevapla

  Adım Emine öğrenciyim okul ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmam lazım İstanbul

  Nis 26, 2019 21:29
 • Canan ganiCevapla

  Ne olur dönüş yaparmısınız çok ihtiyaçı var

  Nis 27, 2019 10:32
 • Merve ÇakmakCevapla

  Adım Merve, Kocaeli derince de yasıyorum ek gelire ihtiyacım var ve birlikte calısıcak takım arkadaşlarımda var daha önce evde bu tarz isler yaptık geri dönüşünüzü bekliyorum

  Ağu 07, 2019 21:43
 • Kemal gökbakanCevapla

  Adım Kemal gökbakan İzmir’de yaşıyorum bekarım asgari ücret ile çalışiyirum kira,elektrik derken maaş yetmiyor bu işe gerçekten ihtiyacım var işte günlük 2 saat falan çalıyorum genelde musaitim bu iş tam bana göre numaram:05317060283

  Eyl 03, 2019 18:38
DMCA.com Protection Status