EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ, SABUN PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Ek iş, ek gelir kategorisine 21 Mart, 2018 tarihinde eklendi, 2.025 defa okundu

Evde sabun paketleme işisabun paketleme işi veren firmalar. Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2018 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Evde sabun paketleme işi, sabun paketleme işi veren firmalar

Evde sabun paketleme işi ile haftalık veya aylık düzenli işlerde güzel ekstra gelirler sağlayabilirsiniz. Sabun paketleme işine detaylı olarak bilgi vermek gerekirse normal kurutulmuş sabunları firmanın size vereceği paketlere koyarak paketlemek olacaktır. Haftada 500 TL ekstra gelir sahibi olabilirsiniz, düzenli iş tesliminde başvuru ve netice aşamalı için lütfen aşağıda bulunan başvuru aşamalarını inceleyiniz.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş e-posta adresinize yapılacaktır.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Zehra KarakayaCevapla

  Evde çeşitli işler yaptım temiz çalışırım İstanbul Üsküdar da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Tem 08, 2018 16:06
 • Esra Merve KoyuncuogluCevapla

  Istanbul buyukcekmece

  Tem 09, 2018 01:04
 • irem çinçinCevapla

  Merhaba,

  Evde sabun paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum.

  Kas 20, 2018 07:41
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 21, 2018 07:44
DMCA.com Protection Status