EVDE ŞARJ ALETİ KILIFI YAPMA İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 340 defa okundu

Evde şarj aleti kılıfı kulağa çok yabancı geliyor. Aslında günlük hayatta artık çok moda olan bir aksesuar. El işliğine eli yatkın ve örgüde becerikli hanımlarımız şarj cihazının kablo kısmını örerek farklı bir görüntü oluşturmak istiyorlar. Dünyanın neresine giderseniz gidin böyle bir aksesuar ile karşılaşmanız mümkün olamaz. Ama biz şık görüntülere önem veren bir milletiz. Çantamız ayakkabımız ile uyumlu rengarenk örgülü şarj cihazlarımız ile sonbahar modasına uyum sağlayabiliriz. Yeni bir akım olan örgü şarj cihazı kabloları yeni bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şarj Cihazı Kablosu Kılıfı Nasıl Yapılır?

Kablonun üzerini ilmek ilmek örmek aslında kolay bir iştir. Kadınlar bilir sadece zincir çekerek bile çok güzel işlemelere ve görüntülere ulaşabilmek mümkün. Teknolojinin gelişmesi ile pahalı telefonlara olan merak arttı. Ve telefonun şarj cihazları da oldukça pahalı. Cihazın ömrünü uzatmak için kendi şarj aletini kullanmanız gerekmektedir. Bu sebeple kabloyu iyi kullanmak için korumalı bir kılıfa ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yeni bir sektör ve artık insanların yeni ihtiyaç listesindeki yerini alıyor. Hem yapımı da oldukça kolay.

 

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

  • GülçinCevapla

    İstanbul güneşlide oturuyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum

    Eki 23, 2019 15:59
  • EmineCevapla

    Bilecik’te oturuyorum 4 kişiyiz paketleme işi istiyoruz çok boş zamanımız var bize ulaşın mümkünse kapora istenmiyorsa çok daha iyi olur

    Kas 12, 2019 13:47
DMCA.com Protection Status