EVDE ŞARKI SÖZÜ YAZMA İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 284 defa okundu

Şarkılar; ruhumuza dokunan çok özel ezgilerdir. Dinledikçe kulaklarımızın pasını silen başka hülyalara daldıran gizemli yolculuklardır. Elbette notalar ve melodiler yani işin beste kısmı çok daha etkilidir fakat sözleri de çok önemlidir şarkıların. Çok geniş bir yelpazesi olduğu için adeta besteleyecek söz kalmamıştır. Halbuki daha işlenmemiş nice sözler vardır. Duygu dolu anlar yaşamanıza sebep olacak ne çok kelime vardır. Şiirlerin sese dönüştüğü eserler mesela kalbe en çok onlar dokunur.

Biraz beyin gücünüzü kullanırsanız çok rahat bir şekilde bestelenebilecek şarkı sözleri yazabilirsiniz. Yazdığınız bu yazıları ünlü sanatçıların menejerlerine mail atarak ulaştırmaya çalışabilirsiniz.

Sosyal Medyanın Gücüne İnanın!

Sosyal medya çoğu kez amacı dışında kullanılsa bile birçokları için bir kazanç kapısıdır. Geniş bir teknoloji ağı sayesinde kitlelere ulaşmak artık çok kolaydır. Bir dakika içinde binlerce seyirciye ulaşmak mümkündür. Bir anda kendinizi parlamış bir yıldız olarak görebilirsiniz. Yeter ki zihninizi biraz kurcalayın. İnsanların hoşuna neler gidebilir tespit etmeye çalışın. Yeni konular işlemekten yeni şeyler düşünmekten korkmayın. Yazdığınız şarkı sözlerini güzel etiketler ile sosyal medya faktörünü kullanarak kitlelerin beğenisine sunabilirsiniz. Bu durum sizin ve sözlerinizin popülerliğini artıracaktır. Sezen AKSU, Tarkan gibi isimler ilk etapta ulaşılması zor gibi gözüken ünlüler listesinde olabilir. Ama asla imkansız değildir.

Evde Şarkı Sözü Yazarak Ne Kadar Kazabilirim?

Evet işin en can alıcı kısmı elbette maddiyat. Çünkü çoğumuz gittikçe zorlaşan hayat şartlarına direnç gösterebilmek için farklı iş arayışları peşindeyiz. Hayat bu ya ektiğin kadar biçebiliyorsun. O halde pes etmeden mücadeleye devam. Evde şarkı sözü yazarak ilk etapta makul ücretlere sahip olabilirsiniz. Mesela bestesi tamamlanmış bir şarkı için 1000 TL iyi bir fiyattır. Yazdığınız yazılar ne kadar ilgi çekiciyse kazancınız o kadar bol olur.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status