EVDE SOSYAL MEDYA YAZARLIĞI

Ek iş, ek gelir kategorisine 20 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 697 defa okundu

Değerli Okurlar!

Türkiye’nin en büyük iş fikri sayfasından yepyeni bir fikir ile karşınızdayız. Ekonomik olarak zorluk çekenler için pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sosyal Medya Yazarlığı Nedir?

Sosyal medya artık çok geniş bir ağ. Hemen hemen her evde telefon, bilgisayar, tablet gibi teknolojik araçlara ve internete rastlamak mümkün. Bu sebeple interaktif ortamların insanların genelinin önceliğinde. Büyük şirketler markalarını artık televizyonu değil insanların yaygın olarak kullandığı bu alanlara vermektedir. Çünkü daha fazla kişiye ulaşıp; daha fazla geri dönüş sağlanmaktadır. Durum böyle iken her firmanın çarpıcı ve güzel yazılar yazacak elemanlara ihtiyacı vardır. Üstelik ofise kadar gitmeye gerek kalmadan.

Sosyal Medya Yazarlığı Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yazarlığı çok kolay bir iştir. İfade yeteneğiniz ve güçlü bir Türkçenizin olması yeterlidir. Gerisi zaten kolaylıkla halledebileceğiniz bir durumdur. Size belirli konular verilecektir. Verilen bu konulara uygun makale, deneme tarzı yazılar istenecektir. Yazılarda özgün cümleler ve ifadeler kullanmanız gerekmektedir. Öncelikle istenen konu ile ilgili daha önceden yazılmış yazılar gözden geçirmelisiniz. Daha sonra kendi ifadelerinizi kullanarak güzel sonuçlar alabilirsiniz. Her yazı için hedef kelime sayısı vardır. O sayıyı yakalamanız gerekmektedir. Ve  reklamını yaptığınız markaya ait yazılarda google aramaları için anahtar kelimeler olmalıdır. sizde bu anahtar kelimeleri özenle ve kalın karakter yazmalısınız.

 

Sosyal Medya Yazarlığından Kaç Lira Kazanırım?

Evde rahatça koltuğunuza yaslanıp, çayınızı yudumlarken yapabileceğiniz bu iş sayesinde maliyetinizi sıfıra indirerek para kazanma olanağına sahip olabilirsiniz. Kelime başı hesaplanan ücret iş verenden iş verene değişim gösterebilir. Genelde kelime başı 25 kuruş olarak hesaplanan bu işler sayesinde günlük 10 yazı yazıyı 250 karakterden yazarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Yeter ki işin devamlı olmasını sağlayacak becerilerinizi iş verene göstermeyi başarın!

 

 

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • NihalCevapla

  Usakta sosyal medya yazarligi yapmak istiyorum

  Kas 12, 2019 11:46
 • melekCevapla

  Evden para kazanmak istiyorum

  Kas 16, 2019 12:51
 • deryaCevapla

  sosyal medya yazarlığı işine talibim
  -derya
  20

  Kas 20, 2019 13:52
DMCA.com Protection Status