EVDE SU PAKETLEME İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 17 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 452 defa okundu

Emek olmadan yemek olmaz der her zaman büyüklerimiz. Gerçekten de öyle. Bir yerlere gelebilmek için, ömrümüzü huzur ile geçirebilmek için bir takım fedakarlık yapmak zorundayız. Çalışıp yeni yollar bulmalı, başka kapılar aramalıyız. Her an üretebilecek bir sistemle yaratıldığımızı unutmamalıyız. Ekonomik ortamda roller her zaman değişkendir. Bu değişkenlik öngörülerimizi yok eder ve her an bir risk ile karşı karşıya kalırız. Düşük gelirli kimseler bu risk karşında yenilir ve çıkmaza girer. Bu tarz durumların yaşanmaması için her zaman ek bir işe ihtiyaç duyulmuştur. Bizlerde yazılarımızda hayatınızı kolaylaştıracak, bütçenizi genişletecek ek iş fikirlerine yer veriyoruz.

 

EVDE SU PAKETLEME İŞİ

Evde su paketleme işi kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir. Yeter ki üreticiye ulaşmayı başarın. Ülkemiz yer altı su kaynakları açısından çok zengindir. Bu sebeple su fabrikaları çok fazladır. Özellikle küçük yerleşim yerlerinin yakınlarında kurulan bu fabrikalarda sular doldurup ağızları kapatıldıktan sonra paketleme için ekstra elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlerden istenen sadece küçük 0.5 litrelik suları karton kolilere yerleştirmek. yerleşimi tamamladıktan sonra kolileri koli bandı ile kapatabilirsiniz. İş kolaylıkla yapabileceğiniz bir iş. Yeter ki üreticiye ulaşıp güvenini kazanmayı başarın.

 

EVDE SU PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Her koli başı fiyatlandırma yapılır. Yaklaşık 500 TL kazanma imkanı bulabilirsiniz. İşinizi temiz ve titiz yaptığınıza inanıyorsanız bu tutar gittikçe artabilir.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Merve GedikliCevapla

  Bende evde şu pketleme işi almak istiyorum nasıl alabilirim

  Eki 18, 2019 18:40
 • SeyhanCevapla

  Evde iplik temizleme boncuk toka kalem her işi yapabilirim paketleme olur lütfen ihtiyacım var Kocaeli körfez deyim elim yatkındır

  Eki 20, 2019 22:56
 • ElifCevapla

  Nasıl alabilirim bilgi yapmak istiyorum

  Eki 22, 2019 11:12
 • DemetCevapla

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bursa da oturuyorum

  Ara 16, 2019 21:02
DMCA.com Protection Status