Evde Süs Şişeleri Yapımı Yüksek Gelir

Evde ek iş ilanları kategorisine 17 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 1.056 defa okundu

Evde Süs Şişeleri Yapımı Yüksek Gelir ve kazançlı olan evde süs şişeleri yapım işi el işine yatkın bayanların tercih etmesi gereken bir iştir. Bu ilanımız evde süs işi yapımı ile ilgili olup size iş hakkında başvuru ve ayrıntılarını sunmaya çalışacağız.

Zorlaşan hayat koşulları ve geçim sıkıntıları nedeni ile çoğu ailede en az 1 kişi evde paketleme işi yapmaktadır. Evde paketleme yapım işi oldukça kolay ve gelirleri güzel olan sektörleri mevcuttur. Evde süs şişeleri yapım işi ağırlıklı olarak bayanları hedefleyen ve el işi kabiliyetine yatkın kişileri tercih etmektir.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber süs şişeleri çoğu tatil beldesinde açık havada tezgahlarda satılmaktadır. Satılan bu süs hediyelik eşyaları insanlar aşırı ve yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Bu sebep ile evde süs şişesi yapım işi ilanını size sunuyoruz.

Evde süs şişesi yapım işi ile ilgileniyor ve bu işe de başvurunuzu göndermek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru aşamasını kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde başvurunuzu yaptığınızda sitemiz sizi evde süs şişeleri yapım işi veren firmalara yönlendirmekle kalmaktadır.

Evde süs şişesi işi ile haftalık tane başı 2,40 TL kazanma durumunuz var. Bunu da buradan bilgisini vermek istiyoruz. Biraz el kabiliyetinizin iyi derecede olması gereklidir. El kabiliyetiniz var ise bu işi seve seve yaparım üstesinden gelirim diyorsanız bu ilana başvurunuzu yapabilirsiniz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • MelikeCevapla

  Esenler / istanbul – öğrenci

  Haz 08, 2016 09:23
 • CemreCevapla

  Yaparım el becerim çok iyi yollayın yeterki

  Haz 10, 2016 17:01
 • aysegülCevapla

  yollayın gelsın

  Haz 24, 2016 09:11
 • aysegülCevapla

  yaparım hemde sahane

  Haz 24, 2016 09:11
 • aysegülCevapla

  yaparım

  Haz 24, 2016 09:13
 • bengüCevapla

  mersindeyim.. iki kişiyiz. elimiz çabuktur. daha öncede benzer işler yaptık. geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  Tem 03, 2016 08:08
 • Esra soykökCevapla

  İstanbul Bağcılar da ikamet ediyorum evde herturlu katlama montaj paketleme işleri yapabilirim

  Tem 25, 2016 17:45
DMCA.com Protection Status