Evde Takı ve Bileklik yapımı işi Haftada 300 TL, iş fikirleri

Evde ek iş ilanları kategorisine 8 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 3.517 defa okundu

Günümüzde ek iş ve iş fikirleri sunan bilgi paylaşımı yapan web sitesine rastlamamız çok zor. İş fikirleri sunan çoğu web sitesi acaba sunduğu ek iş getirisi olan iş fikiri doğrumu ve güncelmi. Sizlere ek iş fikirleri sunuyor ve sizlerin ek iş yaparak kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Bir ek işinizin olması demek bu ek işten ekstra gelir kazanıyorsunuz anlamına gelmektedir.

Evde Takı ve Bileklik yapımı işi Haftada 300 TL, iş fikirleri

Evden çalışarak para kazanmak istiyor ve güncel doğru iş fikirleri sunan bir web sitesine ihtiyacınız var ise doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sitemiz devamlı güncel ilanları paylaşarak sizlere ek iş yapabilmeniz ve gelir elde edebilmeniz için iş fikirleri sunar. Sitemizde onlarca iş fikirleri ile ilgili yazılara rastlayabilir gördüğünüz ek iş ilanlarına anında başvuru yapabilirsiniz. Sitemize ek iş veren firmalara oldukça sık ziyaret etmekte ve iş ilanlarını sitemiz üzerinden vermektedir. Seçimini yapacağınız ek iş size en az haftada 200 TL getirebilir. Benimde bir ek işim olsun ve bu ek işimden çalışıp az da olsa haftalık yada aylık bir kazancım olsun diyorsanız o zaman sitemizi dolaşarak onlarca ilanın arasında kendinize bir iş edinebilirsiniz.

Gelelim şimdiki bu ek işimizin detayına ve sunumuna. Evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız son zamanların popüler olan ek iş getirisi orta derecede gösterilen takı ve bileklik yapımı işi sizlere güzel gelirler kazandırabilir. Takı ve bileklik yapımı işini yapabilmeniz için biraz el becerinizin olması gerekmektedir. Takı ve bileklik yapımı için firma size deri bileklik modellerini göstermektedir. Sizde firma tarafından örnek aldığınız deri bileklik modelini kendiniz yapıp adetli olarak paketlere koymanız olacaktır. İş biraz zor görünse de o kadar zor bir ek iş değildir. Firma size örnek olarak bir kaç model veriyor ve sizde bu modellerin aynısı yapıp paketliyorsunuz. Yapacağınız iş deri ipe bir kaç boncuk geçirerek clipslerini takarak bırakmak ve paketlemesini yani poşetlemesini yaparak işi bitirebiliyorsunuz. Evde takı ve bileklik yapımı işini çoğunlukla ev hanımları tercih etmekte ve boş vakitlerini değerlendirebilmek için kazanç sağlayabilmeleridir. Sizde bir ek iş alarak kazanç elde etmek istiyorsanız bu ek işe aşağıda bulunan form aracılığı ile başvuru yapıp netice almasını bekleyebilirsiniz. Şansınızın bol ve işinizin gücünüzün rast gitmesi dileklerimiz ile..

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgilerinizi yazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

 

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • esra aydınCevapla

  acil ek gelire ihtiyacım var. 10 ve uzeri saat çalışabilirim.

  Ara 12, 2017 20:27
 • AyşegülCevapla

  Takı tasarım ogretmeniyim bu işi kusursuz ve kısa sürede kursiyerlerimle birlikte yapabilirim

  Ara 29, 2017 12:40
 • SalihaCevapla

  Taki tasarım serfikitam var daha önce taki işi yaptım. Kokulu taş kapı süsü tespih kutusu gibi işler yaptım ise ihtiyacım var

  Oca 10, 2018 19:34
 • Fatma adınCevapla

  Yalova tavsanli

  Oca 18, 2018 18:49
 • Uğur taşkayaCevapla

  Bileklik işi montaj işi yapılır

  Şub 10, 2018 21:46
 • Ayşe EsenCevapla

  Elsanatları bölümü mezunuyum. Evde takı, toka her türlü boncuk işi yapabilirim. Bursa yıldırım da oturuyorum. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.

  Mar 12, 2018 17:46
 • HacerCevapla

  Antalya yasiyorum evde paketleme isi istiyoruz ekibimiz var

  Mar 13, 2018 06:55
 • elifCevapla

  merhabalar biz 8 kişiyiz ,daha önce tesbih ,kolye ve bileklik işleri yaptık .elimiz hızlıdır ,her türlü paketleme işi de yapabiliriz .yardımcı olursanız seviniriz
  e-mail:elifertorun1502@gmail.com

  Mar 27, 2018 12:15
 • Hakan MAKİNACevapla

  Bursa Gemlik’te yaşıyorum. Evimizde ailemle birlikte bileklik yapmak istiyoruz. Bu bileklik işini bu güne kadar yaptık, fakat malzemelerin tedariğinde sorun çıktığı için, başka bir iş daha almak istiyoruz. Geri dönerseniz mutlu oluruz.

  May 04, 2018 22:44
DMCA.com Protection Status