Evde Tarak Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 19 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 573 defa okundu

Dünya genelinde meydana gelen ekonomik daralma, yakın zamanda ülkemizde de kur dalgalanmaları ve ekonomik istikrarsızlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden artık ek iş imkanları oluşturulmuş ve bu sayede kişilerin daha çok gelir elde etmesi sağlanmıştır. Ek iş sayesinde ev hanımları ve öğrenciler evdeki aile ekonomisine faydada bulunabilirler. Bundan dolayı da internette binlerce çeşidi olan ek iş modellerinden kendilerine uygun olanı seçmektedirler. İnternette bulunan ek işler arasından en kolayı ve para getireni ise paketleme işleridir. Bu sayede birçok ürün teslimi yapılır ve evde kirlilik yaşanmadan iş gerçekleştirilmiş olur. Evde yapılacak paketleme işlerinden birisi olan tarak paketleme işinde ise aylık 2000 TL ile 2500 TL bir gelirin kazanılması söz konusu olmaktadır.

Evde Tarak Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Herkesin en azından günde bir defa da kullandığı tarakların, ekonomi piyasasında geniş bir pazarı vardır. Özellikle kadınların daha çok kullandığı ve kuaförlerin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan taraklar, bu yüzden birçok farklı kişiye ek işi imkanı doğurmuşlardır. Saç tarakları satılacakken, belirli bir şekilde dizayn edilmiş ve açılmayacak şekilde yapıştırılmış paketlerine konmaktadır. Bu sayede hijyen ön planda tutulmaktadır. Evde yapılacak olan tarak paketleme işinde ise basit adımlar vardır. Çalışanlar ellerine giydikleri plastik eldivenlerle beraber tarakları paketlerine yerleştirir ve gösterildiği gibi ambalajı katlayarak yapıştırıcısını sürer. Bu sayede tarak paketleme işleminin sonuna gelinmiş olur.

Tarak Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Tarak paketleme işinde gerekli olan şartlar sağlandığı takdirde, kişilerin kazanacakları paralar büyük meblağlar olacaktır. Bu sayede verilen işlerin tamamlanması daha kolay olacaktır. Çalışanlar genel olarak yapılan 1000 adetlik tarak tesliminde gerçekleştirecekleri paketleme işinden 200 TL civarında bir para kazanacaklardır. Bu hızını bozmadan ve gerekli özeni göstererek devam eden kişiler, ayda 2000 TL ile 2500 TL arasında bir kazanç elde edeceklerdir. Bu işe başvurmak isteyen adaylar, ek iş ilanı veren firmaların sitelerini inceleyebilirler. İnceleme sonrasında firmaları arayacak olan adaylar, anlaşma sonrasında firmada çalışmaya başlayacaklardır.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • SERKAN POLATCevapla

  yapmak istiyorum

  Nis 19, 2019 17:46
 • NurgülCevapla

  Kocaeli dilovası

  Nis 19, 2019 19:27
 • ElifCevapla

  Tekirdağ çorludanim bu işi yapabilirim 4 kişiyiz

  Nis 20, 2019 07:06
 • aysuCevapla

  merhaba ek iş yapmak istiyorum ilgilerinizi bekliyorum

  Nis 20, 2019 10:49
DMCA.com Protection Status