Evde Tel Toka Paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 1 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 187 defa okundu

En çok merak edilen ve en çok aranan işlerden biri olan evde tel toka paketle işi veren firmalar ile sizlerleyiz. Son zamanlarda oldukça revaçta olan evden ek iş yaparak para kazanma sektöründe birçok yeni iş kolu ortaya çıkmaktadır. Ev hanımlarımız, boş zamanı bir hayli fazla olan üniversite öğrencileri, evde oturan büyük dede ve ninelerimiz evde ek iş yaparak aile ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Bugünlerde çok daha popülerleşen evde ek iş yapma konusunda en çok talep ev hanımlarından gelmektedir. Ev hanımları evlerinde oturarak ek işler almak ve bu işler sayesinde para kazanmak istiyorlar.

Özellikle son aylarda oldukça rağbet gören evde ek iş kollarından birisi de evde tel toka paketleme işidir. Evet, yanlış duymadınız. Neredeyse her bayanın küçüklüğünden bu yana kullanmış olduğu tel tokaların paketleme işi. Bilirsiniz ki tel toka alırken toplu halde tutturulmuş bir şekilde satılmaktadır. Tabii bu tel tokaların paketleme işleri fabrikalarda makineler tarafından yapılamamaktadır. Bu yüzden birçok tel toka üreten firma ve butikler bu paketleme işini evde ek iş yapmak isteyen kişilere vermektedirler.

Tel tokaların üretimi çok çok basittir ancak paketleme işlemleri çok zordur ve el ile yapılması gerekmektedir. Tel toka paketlerinin üzerindeki tel tokaların sayısı sabit olduğu için bu paketleme işini bir insan elinin yapması gerekmektedir. Evde yapılacak en kolay işlerden biri olarak görünen bu tel toka paketleme işi biraz yorucu gibi gözükse de oldukça kazançlı olan işlerden birisidir. Eğer sizlerde evde tel toka paketleme işi yapmak istiyorsanız çevrenizde bulunan takıcı ve butiklere başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Tel Toka Paketleme işi Telefon Numarası

Sizlerde evde tel toka paketleme işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden büyük bujiterilere tel toka üreticilerine ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler

Peki, evde tel toka paketleme işinin maaşına gelecek olursak şu şekildedir; anlaşmış olduğunuz firma, butik, giyim ve süs eşyası satan yerler kendilerine göre bir pakette kaç tel toka yapılması gerektiğini ve haftada ne kadar yapacağınızı söylemektedirler. Evde tel toka paketleme işinin ücreti firmadan firmaya değişmektedir, ancak genel olarak haftalık 300 ila 400 TL arasında ücret verilmektedir

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • BurcuCevapla

  İş imkanı ıcın

  Ağu 01, 2019 15:54
 • HaticeCevapla

  İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum evde iş ariyorum

  Ağu 01, 2019 19:07
 • ferize avcıCevapla

  ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM BEKARIM GELİRİM YOK ÇORAP PAKETLEME İŞİ YAPMAK İATİYORUM
  ZAMANINDA ÇALIŞIRIM
  LÜTFEN DÖNÜŞ YAPINIZ

  Ağu 01, 2019 19:13
 • EsraCevapla

  İyi günler,Ankara da ikamet ediyorum.Bu ıs için yeterli vaktim var.Geri dönüş sağlanırsa sevinirim.

  Ağu 01, 2019 19:40
 • Zübeyde cangülCevapla

  Kocaeli darıcada ikamet ediyorum 30 kişilik grubum var evde ek iş arıyorum

  Ağu 02, 2019 18:32
 • ŞuleCevapla

  Tam benlik bir iş

  Ağu 10, 2019 17:12
DMCA.com Protection Status