Evde Telefon Kılıfı Paketleme

Ek iş, ek gelir kategorisine 30 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 232 defa okundu

Geçtiğimiz günlerde hükümetin açıkladığı rakamlara göre 13 milyon asgari ücretli çalışan 2019 yılında 2020 Türk Lirası ile geçinmeye çalışacak. Yoksulluk sınırının 6.000 liraya yakın açıklandığı bir ülkede asgari ücret ile geçinmek çok zor olacak. Karı-koca asgari ücretli olarak çalışan kişiler evlerine giren para ile hem ev kirasını ödüyor, hem de alışveriş, çocuğun ihtiyaçları gibi şeyleri halletmeye çalışıyor. Bu para ile bunları yapabilmek çok zor olduğu için insanların çoğu evde ek iş yaparak gelir elde etmek istiyor. Sitemizin kuruluş felsefesi arasında yer alan evde ek iş arayanlara yardımcı olmak konusunda sizlere elimizden geldiğince bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır, evde telefon kılıfı paketleme işi veren firma var mıdır bunlardan bahsedeceğiz. Yazımızı dikkatle okuyunuz.

evde telefon kılıfı paketleme işi

Ev rahatlığında yapılabilecek ek iş arayan insanlar ailecek yapabilecekleri bu iş türü ile oldukça iyi paralar kazanabilirler. Akşamları işinizden çıktığınızda evinizdeki işleri hallettikten sonra bu ek iş yöntemi ile ek gelir elde ederek ev ekonomisini şaha kaldırabilirsiniz. Evde telefon kılıfı paketleme işi bunu yapabilmek için güzel bir yöntem olacaktır.

Akşam eve geldiğinizde elinizdeki telefon kılıflarını uygun bir şekilde ailecek paketleyebilirsiniz. Basit bir iş olduğu için çocuklarınızı da bu işte çalıştırabilir ve iş gücünüzü arttırabilirsiniz. Bir elin nesi var iki elin sesi var sözünden hareketle çok kısa süreler içerisine size verilen telefon kılıfı paketleme işlerini bitirebilirsiniz. Evde telefon kılıfı paketleme işi veren firmalara ulaşabilmek için bulunduğunuz şehirdeki teknoloji ürünleri satan firmalara başvurabilirsiniz. Buralarda üretimden çıkmış olan akıllı telefon kılıflarını evinize alıp paketleme işini başlatabilirsiniz. Bu işte genellikle ücret tarifesi değişkenlik gösterir. Bazı yerler daha düşük ücret ile çalıştırırken bazı firmalar daha yüksek ücretler ile telefon kılıfı paketleme işi verirler.

Kılıf paketleme işinde size işveren kişi bu işi nasıl yapacağınızı gösterir ve öğretir. Önceden herhangi bir tecrübenizin olmasına ihtiyaç yoktur. İşi veren kişi yanınızda örnekler yapar ve sizi de kısa bir testten geçirir. Bu işi öğrendiğinize kanaat getirirlerse artık iş sizindir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleyerek Kaç Para Kazanırım ?

Telefon kılıfı paketleme işinde yapılan iş başına göre para ödendiği için en fazla kılıfı paketlemeyi ve bu sayede en yüksek kazancı elde etmeyi amaçlamalısınız. Zaten basit bir ve yorucu olmayan bir iş olduğu için akşamları evdeki boş vaktinizde kolayca bu işleri halledebilirsiniz. İş için eğer ailecek çalışacak olursanız aylık 2000 TL kadar bir gelir elde etmeniz zor olmayacaktır. Bu kazanç ile artık gönlünüzce harcamalar yapabilirsiniz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Selma delibekiroğluCevapla

  Merhaba, İstanbul Şişli’de yaşıyorum. Evliyim 4 çocuğum var. Eşimin emekli maaşı bize yetmiyor. Eşim ben ve çocuklarım paketleme işi yapmak istiyoruz.

  May 02, 2019 18:56
 • MercanCevapla

  Merhaba İstanbul Arnavutköy de oturuyorum telefon kabı paketleme işi istiyorum donerseniz sevinirim

  May 03, 2019 13:33
 • EmineCevapla

  Merhaba evde herturlu paketleme isi yaparim elim hizlidir esim yatalak hasta oldugu icin butur ise cok ihtiyacim var esim asl hastasi 2 cocugum okuyor lutfen olumlu donus yaparsaniz sevinirim

  May 05, 2019 15:09
 • fatmaCevapla

  istanbul fatih’te oturuyorum ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Haz 17, 2019 20:22
DMCA.com Protection Status