EVDE TELEFON KILIFI YAPMA İŞİ!

Ek iş, ek gelir kategorisine 14 Kasım, 2019 tarihinde eklendi, 455 defa okundu

Değerli Okurlar!

Yepyeni bir iş fırsatı ile karşınızdayız. Ekonomik gelişmelerin hızla değiştiği günümüzde düşük gelirle geçim sağlamak elbette güçleşiyor. Özellikle tek maaş giren evlerde; sağlık, eğitim ve diğer alanların maliyetleri ciddi sıkıntılar verebiliyor. Bu durumda yapacak en doğru şey ek gelir edebilecek faaliyetlerde bulunmak.

Sizlere evde özellikle ev hanımlarının yapabileceği işler tavsiye edip para kazanmanızı sağlamaktayız. Mevlana diyor ki ”Çabalamak rızk kapısının anahtarıdır.” Evet çalışmak, gayret etmek, mücadele etmek ve üretmek o anahtarı döndürmek için yapılması gereken esas kurallardır.

Evde Telefon Kılıfı Yapma İşi

Telefonlarımız artık çok pahalı! Bu sebeple onları korumak için çok sağlam kılıflar tercih ediyoruz. Ve her telefonun muhakkak bir kılıf ihtiyacı oluyor. Durum böyle iken yaptığınız telefon kılıflarını çeşitli sosyal medya hesaplarından pazarlayıp para kazanabilirsiniz. Telefon kılıflarında aranan ilk özellik kesinlikle görseldir. Elbette kılıf kullanım itibariyle iyi bir korucu eşya olarak meydana gelip ihtiyaç listemize girmiştir. Fakat günümüz her şey gibi telefonumuzun görüntüsü de çok önem arz ediyor.

Evde telefon kılıfı yapma işi aslında çok kolaydır. Yeter ki biraz el becerileriniz olsun. Bu el becerileri sayesinde ortaya farklı ürünler çıkarabilirsiniz. Kılıf için çeşitli materyaller kullanabilirsiniz. Videolar izleyip de yapabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri etnik desenlerle süsleyebilirsiniz. Ya da çok sık karşılaşılmayan örgü kılıflar da yapabilirsiniz. Dekor ürünleri ve hobi malzemeleri ile de süsleyerek çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Geriye kalan şey müşteri bulup pazarlama yapabilmenizdir. Bunun için en verimli yer sosyal medya hesaplarıdır. Bildiğiniz gibi artık alış veriş işleri İnternet üzerinden yapılıyor. Sizde bu sanal dünyaya ayak uydurup pazarlama faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • EylemCevapla

  Acil ise ihtiyacim var istanbul atasehirdeyim

  Kas 14, 2019 20:14
 • meloçeCevapla

  babet çorap paketleme iş

  Kas 14, 2019 21:27
 • ÖzlenCevapla

  İzmir evde paketle işi yapmak istiyorum yardım eder misiniz

  Kas 18, 2019 12:59
 • GulsumCevapla

  Paketleme isi yapmak istiyorum afyon sandikli

  Kas 18, 2019 15:21
DMCA.com Protection Status