Evde tespih paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 16 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 307 defa okundu

Bir çok insan son zamanlarda boş vakitlerini değerlendirmek ve ek gelir kazanmak için evde ek iş yapmayı tercih ediyor. Özellikle emekliler ve ev hanımlarının evde boş vakitleri çok oluyor. Bu boş vakitlerini para kazanarak değerlendirip aylık 2000 TL ile 3000 TL arasında ek gelir sağlıyorlar.

Evde yapılacak ek iş modelleri arasında tespih paketleme işi en çok ilgi gören ve en çok kazandıran paketleme işlerinden birisi. Birbirinden farklı şekil ve modellerde ki tespihleri paketleyerek aylık 3000 TL civarında kazanç sağlamak mümkün.

Tespih paketleme işi nasıl yapılır?

Tespihler özellikle erkeklerin ilgi odağında ki ürünlerden birisi. Son zamanlarda kadınlar da farklı ürünlerle birlikte aksesuar olarak kullanmakta. Farklı şekil, renk ve kokularda ki tespihleri paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken size verilecek olan ürünleri özel kutularına koymak ve paketleme işini tamamlamak. İşte hepsi bu kadar basit.

Firma görevlisi paketleme işi yapacağınız tespihleri size özel çuvallarla teslim edecek. Paketleme işini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacak. Örnek olması açısından size hazır yapılmış bir kaç tespih paketini de bırakacak, takıldığınız yerde örnek hazır pakete bakıp yapabilirsiniz. Firma, paketleme işlemi biten ürünleri almak için 2 günde bir sizi ziyaret edecek. Paketleri sayarak teslim alıp size ödemenizi elden yapacak.

Tespih paketleme işinde en önemli nokta, tespihleri paketlerken koparmamanız. Ne kadar düzenli ve sorunsuz iş yaparsanız o kadar yüksek ücret alırsınız. Ek iş veren firmalar genellikle tespih paketleme işi için günlük yada aylık ödeme yaparlar. Bazı firmalardan tespih paketleme işinden günlük 100 TL kazanç elde edersiniz. Bazı firmalar da aylık olarak tespih paketleme işi için 3000 TL civarında ödeme yapmakta.

Sizde evinizden rahat bir şekilde tespih paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanç elde etmek istiyorsanız hemen, aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup başvurunuzu yapın. Ek iş veren firmalar yapılan tüm başvuruları tek tek inceledikten sonra ihtiyaca göre size dönüş yapacaklar.

 

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • Emire gülgörCevapla

  Paketleme isi yapmak istiyorum

  Nis 16, 2019 10:59
 • NazmiyeCevapla

  Paketleme işi istiyorum.samsunda oturuyorum.

  Nis 16, 2019 11:18
 • SevgulCevapla

  İst pendik

  Nis 16, 2019 11:28
 • Ozan Can TÜRKOĞLUCevapla

  Merhaba 22 yaşındayım açık öğretim öğrencisiyim daha önce paketleme işi yaptım oldukca fazla boş vaktim var kolaylıkla yapabileceğime inanıyorum ankara elvankentte oturuyorum

  Nis 16, 2019 14:36
 • Merve maviCevapla

  Merhabalar sayın yetkili. Ben evdeki boş vakitlerimi paraya çevirmek için buradayım. Sitenize göz attım dikkatimi çekti. Kendime uygun sizinde uygun gördüğünüz paketleme işlerinden herhangi birisini yapmak isterim. Teşekkürler.

  Nis 16, 2019 15:25
 • NesibeCevapla

  Merhaba benim bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Manisa kırkağta oturuyorum

  Nis 17, 2019 07:18
 • SimgeCevapla

  25 yasındayım (bakırkoy) evde iş imkanı için dönüş yaparmısınız

  Nis 18, 2019 09:57
 • BegümCevapla

  balikesir de yaşıyoruz evde tesbih paketleme işi yapmak istiyoruz arkadaşımla birlikte donus yaparsanız sevinirim.

  Nis 19, 2019 10:53
 • seherCevapla

  Paketleme isi istiyorum Elim.cok pratik cocugum yoktur Konyada oturuyorum

  Nis 22, 2019 19:53
 • Elif eksiCevapla

  Bursada yaşıyorum işe çok ihtiyacım var

  Nis 25, 2019 19:22
DMCA.com Protection Status