EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 22 Kasım, 2019 tarihinde eklendi, 1.274 defa okundu

Geçim sıkıntısı çeken herkes için ek gelire ihtiyaç vardır. Bu ek gelir için çoğu dışarıya gidip fazlaca vakit kaybetmek gerekir. Fakat ekonomik koşulların değiştiği günümüzde artık evden para kazanmakta mümkün. Yapacağınız şey incelemeler araştırmalar yapmak. Evde toka paketleme işi ve diğer evde yapılacak işler hem vakit kazanmanıza hemde daha az yorulmanıza sebep olacaktır. İki işi aynı anda idare etmek elbette zor olacaktır. Ama stratejik davranarak üstesinden gelebilirsiniz.

Evde Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kız çocuklarının ilgisini oyuncak bebeklerden sonra en çok renk renk tokalar çekmektedir. Özellikle lastikli tokalar hem çabuk kaybolduğu hemde çabuk koptuğu için çoklu paketler halinde satılmaktadır. Paketleme aşamasında kendiniz için bir iş olanağına sahip olabilirsiniz. Fabrikada en son halini almış tokalar işverenler vasıtasıyla sizlere dağıtılıp belli bir süre sonra toplanacaktır. Aldığınız lastik tokaları belli bir sayıya göre paketleyebilirsiniz. Küçük plastik paketlere ve küçük kutulara belli miktarlarda yerleştirdiğiniz tokaların paketleme işlemleri tamamlanmış olmuş.

Evde Toka Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu oran işverenden işverene değişim gösterebilir. Ortalama bir fiyat söyleyecek olursak paket başı  1 TL gibi bir rakam uygun olabilir. Günlük 100 den fazla paketleme işi yapabilirsiniz. Hem evde oturduğunuz yerden hemde zamanınızı etkin kullanarak para kazanmanın kolay yolunu bulmuş olursunuz.

Bu tarz işlerde işverenin güvenini kazanmak çok önemlidir. Sürekli olmasını   istiyorsanız verilen işleri vaktinde yapmanız gerekmektedir.

 

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • BüşraCevapla

  Bnde evde paketleme yapmak istiyorum bılgı verırmısınız

  Ara 21, 2019 15:22
 • NilgünCevapla

  Toka paketlemek istiyorum istanbul anadolu yakasındayım

  Oca 04, 2020 17:56
 • Zeynep YILDIRIMCevapla

  Merhabalar,

  Firmamız Aydın/Didim’dedir.

  Aydın ve civari illerde evlere fason işlerinizi gönderiyoruz.
  Evlere fason işi vermek isteyen firmalar tarafımıza dönüş yapabilirler.

  Oca 04, 2020 19:58
 • pınarCevapla

  ümraniye tavukçuyolu

  Oca 06, 2020 09:39
 • DeryaCevapla

  Merhaba antalya konyaaltı nda yasyrm işi almak istiyorum elimden her iş gelir bunu da yapabilirim..

  Oca 11, 2020 20:02
DMCA.com Protection Status