Evde Triko Temizleyerek Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 8 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 3.718 defa okundu

Evde Triko Temizleyerek Para Kazanın

Her kadın, evde bulunan boş zamanlarını değerlendirmek amacı ile İnternet ortamlarında aile bütçelerine katkıda bulunabilecek ek iş aramaktadırlar. Bu boş zamanları gidermek amacı ile günümüzde birçok kadın evde triko temizleyerek para kazanmakta ve ciddi anlamda aile bütçelerine ve kendi ihtiyaçlarını giderebilecek miktarlarda para kazanabilmektedirler. Her kadının yapabileceği türden bir iş olan triko temizliği hakkında bilgi edinmek isteyen ev hanımları yazımızın devamını okuyabilirler.

Tekstil firmaları, triko üretimleri sırasında trikolar üzerinde kalan iplik türevleri malzemeleri temizletmek amacı ile ekstra personel ihtiyaçlarına gerek duymaktadır. Mağazalarını büyütmemek ve ekstra kira bedelleri ödememek amacı ile evlerinde çalışmak isteyen kadınlara istihdam açarak hem kendi masraflarını düşürmekteler, hemde ek gelire ihtiyaç duyanlara bir kapı açmaktadırlar.

Trikolar, ev kadınlarına toplu bir şekilde firma yetkilileri tarafından getirilmektedir. Her triko tek tek incelenerek üzerilerinde bulunan iplik gibi türevleri temizlenerek yine aynı şekilde paketlenmesi ile  triko başı ücret verilmektedir. Bu alanda kazanılacak para sabit olmayıp sizin hızınıza bağlıdır. Ortalama bir ev kadını, triko temizliği yaparak aile bütçesine 1,500 TL tutarında katkıda bulunabilmektedir. Her işte olduğu gibi evde ek iş sektörlerinde de bir disiplin olması gerekmektedir. Firmalar, sizlere bir alt limit belirleyebilir, bu limiti dolduramamanız durumunda iş teklifini iptal edebilmektedir. Sadece bireysel olarak yapmakla kalmayıp, evde boş zamanı olan tüm aile fertleri ile birlikte çalışabilir, aile içerisinde bir ekip oluşturabilirsiniz. Evde Triko Temizleme işi veren firmalara ulaşmak isteyen kişiler gönderimiz altına YORUM atabilir, firmaların dikkatlerini çekerek hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • ZiyaCevapla

  Evde paketleme işi ariyorum

  Ağu 05, 2019 07:56
 • Nevin kılıçCevapla

  Yerimiz ve ekibimiz var is istiyoruz

  Ağu 18, 2019 08:34
 • SerpilCevapla

  Yıllardır evde ve konfeksiyonda triko temizligi ve tegel işi yaptım çocuklarından dolayı bırakmak zorunda kalmıştım tegel ve triko temizligi işini çok iyi bilirim makinada günlük tek başıma 800 komple is çıkartabiliyorum işimi çok severek yapıyorum şimdi tekrar isime geri donmek ıstiyorum işini yaptırmak isteyen firmalar numaram 0 534 988 66 15 sariyer de oturuyorum serpil

  Ağu 28, 2019 02:02
 • SeçilCevapla

  Denizli merkezde oturuyorum evde ek is istiyorum 24 saat boşum yardimci olursanız sevinirim

  Eyl 11, 2019 20:06
DMCA.com Protection Status