Evde Ütü Yaparak Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 2 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 1.527 defa okundu

Evde Ütü Yaparak Para Kazanın

Yıllarını tekstil alanına harcayan kişiler, dış alanlarda çalışmanın ne kadar zor ve güç olduğunun farkına varmışlardır. Oldukça yoğun bir iş temposuna sahip olan bu alan, mesai ve düşük ücret gereksinimleri gibi nedenlerden dolayı ek alanlara doğru yönelimler başlamıştır.

Evde ütü yaparak ek gelir kazanın!

Evde ek iş alanına yavaş yavaş girmeyen tekstil alanı, farklı alanlarda birçok iş seçeneğinin oluşmasına olanak sağlamaya başlamıştır. Özellikle kadınların çalışabileceği alanlar oluşturmaya çalışan firmalar, tişört katlama, defolu ürün tespit etme ve ütü yapma gibi birçok alanda çalışacak kişilere ihtiyaç duyduğunu belirtmiştir. Evde çalışacak kişiler, bu seçenekler arasında kendilerine en uygun alanı seçerek aylık düzenli ve yüksek gelirlere kısa sürede ulaşabilmektedir.

Üretimlerden hızlı bir şekilde çıkan ürünler, sahiplerine hızlı bir şekilde ulaşabilmek için birkaç adımdan daha geçmesi gerekiyor. Bu aşamada satış öncesi yapılması gereken ütüler, evde çalışacak kişiler tarafından sağlanılması gerekiyor. Ev kadınlarının oldukça uman olduğu alanlar arasında görülen ütü, profesyonel bir çalışma şekline de dönüşebilmektedir. Parça başı olarak ütülenen ürünler, doğru bir çalışma şekli ile aylık 1,400 lira artı elektrik faturasın ödenmesi ile gerçekleştirilebilmektedir. Şartlar eğer sizlere de uygun ise kısa süre içerisinde kadrolar dolmadan bu işe başvurmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. Günlük ütülenmesi gereken ürün sayısı hakkında net bilgileri iş verenler tarafından elde edebileceğinizi belirterek, gönderimi altına ütü yapabileceğini belirterek YORUM atan herkes çalışmaya dahil olabileceklerini belirtmek istiyoruz.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • ZūhreCevapla

  Uyu işini yApmak istiyorum istanbul kağıthane

  Nis 04, 2017 15:26
 • ZūhreCevapla

  Ūtū işini yApmak istiyorum istanbul kağıthane

  Nis 04, 2017 15:27
 • Emrah yigitCevapla

  Utu isi yapilir
  536 833 21 34

  Oca 28, 2018 18:27
 • MürüvvetCevapla

  Afyon merkezdeyim. Elim hızlıdır.Her türlü ütü paketleme veya hazırlama işini yaparım. İhtiyacım var lütfen.

  Mar 15, 2018 09:30
 • RemziyeCevapla

  Utu isi yapmak istiyorum ankara eryamandayim

  Ara 05, 2018 16:32
DMCA.com Protection Status