Evde vida paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 1 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 180 defa okundu

Ev hanımlarının ve ek gelir arayanların evde vida paketleme işi yapma konusunda son zamanlarda başarı elde ettikleri görülmektedir. Hem evde oturarak hem de kolayca çalışarak gelir elde eden bayanlar için ideal olan bir iştir.

Hanımlar ve üniversite öğrencilerinin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Kimsenin eğitim almasını gerektirmeyen vida paketleme işi için günlük birkaç saatinizi ayırmak yeterlidir. Evlere vida paketleme işi veren firmalar sayesinde bu işi evde yapabilirsiniz.

Evde Vida Paketleme İşi

Evlere getirilen bir çuval vidanın paketlenmesini kapsamaktadır. Aynı gramajda vidaların paketlere konulması için tartılması gerekmektedir. Eşit gramlarda tartılan vidalar paketlere yerleştirilmektedir. Bu işi düzenli ve hızlı olarak yapmanız halinde 2300 TL’ye kadar gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde vida paketleme işi nasıl Alınır ?

           Evde vida paketleme işi nasıl alabilirim diye düşünüyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız sosyal ağlardan ya da İnternet üzerinden firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. İşveren firmalar size kısa bir süre içinde geri dönüş yapmaktadır.

Ellerinize eldivenlerinizi geçirerek hızlı bir şekilde vida paketleme işini yapabilirsiniz. Evden ek para kazanmanın en kolay yollarından birisi olması sebebiyle en çok tercih edilen işlerden birisidir.>

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • Hatice Merve BiberCevapla

  Evde vida paketleme işi yapmak istiyorum. Erzurum’da yaşıyorum.

  Ağu 01, 2019 16:08
 • ferize avcıCevapla

  ANKARA ALTINDAĞDA YAŞIYORUM BEKARIM HİÇ BİR GELİRİM YOK
  PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DİSİPLİNLİ VE ZAMANINDA ÇALIŞIRIM
  LÜTFEN DÖNÜŞ YAPINIZ

  Ağu 01, 2019 19:10
 • şeydaCevapla

  Merhaba bursa yıldırımda oturuyorum evde paketleme isi istiyorum 4 kisiyiz ve bu islere ihtiyacimiz var ne olur iletisime gecer misiniz

  Ağu 02, 2019 09:38
 • SudeCevapla

  Bende yapmak istiyorum Konya selcuklu

  Ağu 04, 2019 13:11
 • SelinCevapla

  Sakaryada yaşıyoruz evde annemle birlikte ek is yapmak istiyoruz. Vida faketleme işi icin dönüş yapabilirseniz seviniriz hayırlı günler.

  Eyl 17, 2019 08:27
DMCA.com Protection Status