Evde yara bandı paketleme işi veren firmalar

Ek iş, ek gelir kategorisine 25 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 6.744 defa okundu

Bir çok iş sektöründe bu tarz işler elbette bilindiğinin dışında ilerlemekte kalmaktadır. Evde Yara Bandı Paketleme İşi ise bu sektörler arasında nadir olarak görülmektedir. Aslında ummadığımız fakat geliri iyi olabilecek ekstra olarak çalışmanıza yardımcı olabilecek bir işte diyebiliriz. Kim bilebilir ki, Evlere Yara Bandı Paketleme işi veren şirketlerin olduğunu, Aslında büyük şirketlerin el değmeden paketleme işleri mevcuttur. Fakat yara bandı kolileme işi bazı firmalarda elle yapılmakta olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle de iyi bir marka olan CANSIN marka yara bandı firması bu tür işleri fason iş olarak dış işlerini sunmaktadır, Aslında olaya biraz farklı açılardan baktığımız zaman gayet akıllı bir sistem yatmaktadır. İşin özü kısaca anlatmak ve sizlere bu tür işlere kavuşturmak için bilgilendirme yapmadan önce mutlaka okumanızı istemiş olduğumuz ek iş sitemizin hakkında bilgileri sunmak istiyoruz. Sizlere evde ek işler konusu başta olmak üzere bir çok konuda haber, Bilgi ve iş olanağı sağlamak için aralıksız çalışmaktayız, Ekip üyelerimizin kısa süre içerisinde düzenli ve mesaili bir şekilde sizlerden gelen mailleri, Yorumları ve Başvuruları değerlendirmesi adına belli başlı planlar ile ilerlemekte olup bu planlar çerçevesinde siz değerli kullanıcılarımız ile daha yakından iletişim kurmak ve bu konuda bilgi sahibi etmek adına oluşturduğumuz Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenize teşvik etmek de istiyoruz. Buradan bizi takipte kalarak anlık bizden haberler, iş ilanlarını görebilirsiniz. Konularımızı arkadaşlarınız ile paylaşarak başvuru değerlendirilmesinde mutlaka sizleri ön planda tutacağımızı da sizlere bildirmek istiyoruz.

Bu tür ve buna benzer işler aslında 2 bazense 3 aşamadan oluşmakta kalıyor. Fabrikadan direk olarak bant şeklinde gelen Yara bantları, İnce bilindik kutusuna 10’ar adet koyar sonrasında bu kutuları daha büyük olan kolileme işi için devam ettirirsiniz. Kutulama işinde ise yaklaşık olarak 20 adet kutu yani tahmini olarak içerisinde 200 adet yara bandı bulundurulan Market, Bakkal gibi satılabilecek yerlere ulaştırılmasını sağlayan kutular diyebiliriz. Bunların bir büyük boyu olan Üst koli, Bu kutulama işinin bir üst seviyesinde sevkiyat için beklemekte olduğunu belirtelim. Bu kolilere doldurma durumu ortalama 20 kutu yani içerisinde 2000 adete kadar Yara Bandı barındıran koliler bulunmaktadır.

EK İŞ BAŞVURUSU İÇİN

Eğer sizde Evde Yara Bandı paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız: Evet bu konu için öncelikle sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi sizlere önermekteyiz. Başvuru yapmak için sitemizin alt kısmında bulunan BAŞVURU ve YORUM kısmına kendini ifade edecek yazı yazmanız gerekmektedir. Güzel bir Türkçe ve herhangi bir kısaltma kullanmadan lütfen güzel bir şekilde kendinizi ifade etmenizi rica ediyoruz.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • ZeynepCevapla

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum cevap verirseniz sevinirim

  Kas 30, 2018 21:07
 • Fatma ÖztürkCevapla

  Evde yara bandı paketlemek istiyoruz 3 kişiyiz Gebze’de oturuyoruz

  Şub 18, 2019 21:51
 • DeryaCevapla

  Bu işe çok ihtiyacim

  Şub 26, 2019 20:53
 • DeryaCevapla

  Bu işe gerçekten ihtiyacım hemen dönür yaparsanız çok sevinirim

  Şub 26, 2019 20:54
 • tulga aktayCevapla

  yeni emekliyim,evde her türlü paketleme işi yapabilirim,kişi sayım var
  istanbul,beşiktaş tayım

  Mar 26, 2019 13:19
 • KUTAY AKARSUCevapla

  Evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorum,eşimle beraber 2 kişiyiz.
  Kocaeli ili Gebze ilçesinde ikamet etmekteyiz.
  Dönüş yapmanızı rica ederim.

  Tem 01, 2019 07:39
 • Ferda gülsoyCevapla

  Evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorum,eşim ve çocuklarımla beraber 4 kişiyiz.
  Kocaeli ili Gebze ilçesinde ikamet etmekteyim
  Dönüş yapmanızı rica ederim.

  Tem 05, 2019 08:35
 • ezgi ezgiCevapla

  Merhaba,

  Ankarada yaşıyorum. Bu işe ihtiyacım var.Dönüşünüzü bekliyorum

  Tem 19, 2019 10:36
 • Perihan ozturkCevapla

  Perihan Öztürk evde paketleme işi arıyorum Kocaeli Darıca’da oturuyorum

  Eyl 12, 2019 09:46
 • Yaşar somunkıranCevapla

  67 yaşındayım emekli maaşım var ama geçim sıkıntısı yaşıyorum 42 yaşındaki kızım ve 16 yaşındaki torunumla yaşıyorum.paketleme işi ile ek gelir planlıyorum.kızım ve torunum da bana yardımcı olacak

  Eyl 19, 2019 12:20
 • Yaşar somunkıranCevapla

  Kocaeli darıca da yaşıyorum.evde paketleme yapmak istiyorum kızım ve torunumla üç kişiyiz

  Eyl 19, 2019 12:25
DMCA.com Protection Status