Eve mantı işi verenler evde mantı işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları kategorisine 31 Mart, 2016 tarihinde eklendi, 1.146 defa okundu

Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2016 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Eve mantı işi verenler evde mantı işi veren firmalar

Eve mantı işi verenler evde mantı işi veren firmalar

Eve Mantı İşi Verenler

Evde mantı işi ile gelirinizi katlayabilir ve ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve diğer tüm illerde eve mantı işi veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. Boş vakitlerinizi evde mantı işi ile değerlendirerek sizde gelirinize, gelir katın. Son zamanlarda oldukça rövanşta olan evde mantı işi tercih edilen evde ek iş alanında gösterilmekte. Ailenizle birlikte evde mantı işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz. Çoğunlukla bayanların tercih ettiği ve rahatlıkla yaptığı ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatı sizi bekliyor. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi laiği ile yapacağınızı düşünüyorsanız şimdi aşağıda bulunan buton üzerinden başvurunuzu yapın, gelir sahibi olun. Güzel gelirler kazanacağınız evde evde mantı işi işinde ayrıntılar ve başvuru aşaması aşağıdadır. Evde ek gelir sağlamak oldukça basit ve hiç bir zorluğu olmuyor. Oturduğunuz yerden rahatça paketleme işleri ve buna yakın benzeri işler yaparak evden para kazanabilirsiniz. Tarafınızdan alınan işin devamlılığı ise, size işi veren firma ile kendi aranızda oluyor. Alınan işleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ederseniz, işin devamlılığı ile epey pi ekstra gelir kaynağınız olur. Evden para kazanmak istiyor iseniz ekstra evde ek iş ilanlarına göz atıp alanınızı seçmeyi de unutmayın.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.

Etiketler : , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • SaadetCevapla

  Ev mantı yapıyorum ve bir firmayla anlaşmak istiyorum

  Eki 16, 2016 16:38
 • Elif karanCevapla

  Ben evde mantı yapmak istiyorum ve bu konuda tecrübeliyim çok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız sevinirim

  Şub 27, 2017 05:01
 • Elif karanCevapla

  Bende evde mantı işi yapmak istiyorum buna çok ihtiyacım var bu konuda tecrübeliyim dönüş yaparsanız sevinirim. Tlf 0534 211 47 45

  Mar 14, 2017 20:17
 • SaniyeCevapla

  Merhaba,
  Sakarya merkezde ev ortamında ekibimle birlikte mantı yapıyorum.Özel çekim kıymamla yaptığım mantı müşterilerim tarafından çok olumlu tepkiler almaktadır.Gerçek lezzette mantı yemek isterseniz mutlaka deneyin.

  Mar 23, 2018 13:11
DMCA.com Protection Status