Evlere iş veren firmalar, Ek iş veren firmalar

Evde ek iş veren firmalar kategorisine 8 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.227 defa okundu

Evlere iş veren firmalar son zamanlarda çoğalmakla birlikte ek iş getirisi isteyen ailelere ve bireylere büyük yardımcı olmakla kendisini gösterdi. Evde ek iş ile uğraşmayı sevene kişiler ve ek iş yaparak gelir sahibi olmak isteyenler sitemizden vazgeçemiyor. Nedeni ise sitemizde devamlı olarak güncel evlere ek iş veren firmaların ilanları bulunuyor. Bu ilanlara ise kullanıcılarımız anında hızlı bir şekilde başvuru yapıp neticelenmesini bekleyebiliyor.

Evlere iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar bir çok kategoride ve bir çok şehirde bu işlemi gerçekleştirmektedir. Başlıca evlere iş veren firmalar çoğunlukla verdikleri işler şu şekildedir. En trend olarak gösterilen evlere verilen ek işler, lastik toka paketleme, tel toka paketleme, babet çorap paketleme, silgi paketleme, kalem paketleme, telefon kılıfı paketleme gibi trend olan ek işleri vermektedirler. Evlere iş veren firmalar karşısındaki kişiyi yani iş vereceği kişiyi seçimini onun dürüstlüğüne, iş ahlakına, iş disiplinine bakarak seçmektedir. Bir ekstra geliriniz yok ve geçim derdi yaşıyorsunuz yapmanız gereken tek şey bir ek iş sahibi olmanızdır. Bir ek iş sahibi olduğunuzda az da olsa seçimini yapacağınız ek işe göre bir gelir kaynağınız olur. Sitemizde onlarca ek iş ilanı bulunmaktadır sizde bu ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Neden bir ek işiniz olmasın ki? Neden evden çalışarak para kazanmak istemeyesiniz.. Bu işlemlerin aşırı bir zorluğu yok oldukça basit ve yoruculuğu olmayan ek işleri tercih edebilirsiniz.

Evlere iş veren firmaların ilanları sitemiz üzerinde her gün güncel halini alarak yenilenmektedir. Sizlere ulaşmakla birlikte Ülkenin her yerinden rağbet görmektedir. Son zamanlarda aldığımız şikayetler arasında başvuru yapıyorum neden cevap alamıyorum? Neden bana dönüş yapılmıyor? Gibi sorular ile karşılaşıyoruz. Bu soruların cevaplarını elbette öğrenmek itiyorsunuz ama dilersiniz ki biz iş veren bir site değiliz. Burada evlere iş veren firmalar ile sizleri tanıştırarak sesinizin duyurulmasını sağlıyoruz. Aracı olan sitemiz sizlere her zamana doğru ve güncel iş fikirlerini ve ilanlarını sunmuştur. Sitemiz aracılığı ile binlerce vatandaşımız ek iş sahibi olmuş ve sitemiz onları ek iş veren firmalar ile tanıştırmaya vesile olmuştur.

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • melik mehmetsoyluCevapla

  firması olarak ek iş veriyoruz

  Haz 11, 2016 09:56
  • gokceCevapla

   Melik Bey Ankara’ya evlere ek is veriyor musunuz ?

   Tem 02, 2016 11:55
   • YıldızCevapla

    Ihtiyacim var ve evde oldugum için ek ise ihtiyacım var

    Ağu 09, 2016 23:16
  • AzraCevapla

   Merhaba ismim Azra İstanbul Maltepe de oturuyorum evde yapılacak iş arıyorum isariyorum1982@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz

   Kas 17, 2016 16:03
  • elifCevapla

   paketlem işi samsun merkezde oturuyorum ihtiyacım var

   Kas 23, 2016 07:47
 • sebahatCevapla

  ben uc cocuk annesiyim cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  Eyl 24, 2016 10:45
 • GülşahCevapla

  Ankarada yim evde yapabileceğim iş arıyorum

  Eki 25, 2016 20:48
 • GoncaCevapla

  Evde yapabileceğim iş arıyorum öğrenciyim

  Ara 22, 2016 00:31
 • AyselCevapla

  Evde iş istiyorum babet paketleme çorap çok acil lütfen yardımcı olun

  Şub 11, 2017 22:38
 • FüsunCevapla

  Tel toka paketleme veya mandal paketleme olabilir.şimdiden ilginize teşekkür ederim.iki çocuğum okuyor acil ihtiyacım var.

  Mar 12, 2017 14:42
DMCA.com Protection Status